28. novembrī žurnāla BILANCE ikgadējais lasītāju forums – konference

  (0)

  Žurnāla Bilances ikgadējā konference “Aktuālākās  uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi”  un Gada grāmatveža 2012 apbalvošanas ceremonija – 28. novembrī!

   

  28. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes Aulā Dzirciema ielā 16  notiks jau ceturtā ikgadējā grāmatvedības, nodokļu un likumdošanas žurnāla Bilance konference Aktuālākās  uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi.
  Konferences noslēguma daļā būs balvas Gada grāmatvedis 2012 pasniegšanas ceremonija.

  Konferencē esam aicinājuši uzstāties labākos lietpratējus grāmatvedības, nodokļu un finanšu jautājumos. Piedalīsies arī augstas un atbildīgas valsts amatpersonas. Tā ka kopīgi akcentēsim aktuālākās problēmas un neatrisinātos jautājumus, ieskatīsimies nozīmīgākajā, kas notiks 2013. gadā, – ko sagatavojusi un gatavo mums valdība, ko – nodokļu administrācija un – kas nākamgad notiks Latvijas un Eiropas ekonomikā, kāda būs mūsu vieta tajā visā. Tematu un jomu ietvars plašs, bet centīsimies tajā būt lietišķi, jo uz to ir aicināti arī visi referenti. Jums būs iespēja viņiem arī jautāt. Gatavosimies visi un uz tikšanos!

  Reģistrācija un rīta kafija konferences dienā konferences norises vietā no plkst. 9.30!

  Konferences norises laiks un vieta:
  Rīgas Stradiņa universitātes Aulā, Rīgā, Dzirciema ielā 16, no plkst. 10.00 līdz 17.30.

  Aula atrodas RSU centrālajā ēku kompleksā, kas atrodas Pārdaugavā, Dzirciema ielā 16. Ērtākā nokļūšana no centra ir ar 9. un 25. trolejbusu, 4. un 5. tramvaju, 21., 38., 39., 46., 54. autobusu.

  Vairāk par konferences programmu un norises kārtību lasiet šeit.

  Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Novērtējiet šo rakstu
  (0)