Kas portāla abonentiem jāzina par personas datu apstrādes politiku

Foto: Merrill College of Journalism Press Releases on Visual Hunt / CC BY-NC

Klāt 25. maijs, kad stājas spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes Regula 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

Tā kā tas attiecas uz katru no mums, izdevniecība Lietišķās informācijas dienests, kas ir arī šī portāla veidotāja, atjauninājusi  Personas datu apstrādes politiku.

Lai arī turpmāk saņemtu ikrīta Ekspertu ziņojumus, kā arī citu informāciju, kuru līdz šim bijāt piekrituši saņemt, lūdzam to apstiprināt vēlreiz,

ieejot ŠEIT.

Ja bijāt jau saņēmuši e-pasta vēstuli un apstiprinājāt savu piekrišanu, tad tas atkārtoti nav jādara.

Iesakām iepazīties ar izdevniecības Personas datu apstrādes politiku.

Tāpat iesakām pārliecināties, ka tad, ja vēlaties turpmāk saņemt sūtījumus, tie nenonāk Jūsu e-pastā pie mēstulēm. Ierakstiet savā e-pasta adrešu grāmatiņā mūsu e-pastu plz@plz.lv un lid@lid.lv, lai e-pastu sistēma atpazītu portāla un izdevniecības e-pastus. Iespējams, Jūsu e-pasta sistēmā iespējams atcelt filtrus, kas automātiski pārsūta ziņojumus pie mēstulēm (surogātpasta).

Ja esat izdevniecības klients un žurnālu (un portāla plz.lv) abonents, atcerieties, ka portālā ir iespēja skatīt arī žurnālu elektroniskos arhīvus. Tāpat piekļuvi portālam plz.lv viens abonents var nodrošināt līdz trim uzņēmuma darbiniekiem.

Ja rodas neskaidrības saistībā ar piekļuvi portāla saturam, jautājumi par personas datu aizsardzības politiku, par citiem ar izdevniecības produktiem un pakalpojumiem, vērsieties izdevniecības Klientu daļā:

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058 
Tālr.: (+371) 67 606 110
E-pasts: lid@lid.lv Skype: lid.lv

PALDIES, KA ESAT KOPĀ AR MUMS!

Līdzīgie raksti:

Atstāt komentāru

  Subscribe  
Paziņot par