0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻIAktualizēta IIN maksātāja saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaites žurnāla veidlapa

Aktualizēta IIN maksātāja saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaites žurnāla veidlapa

Valsts ieņēmumu dienests (VID) 23. augustā aktualizējis metodisko materiālu "Iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātāja saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaites žurnāls". VID gan nav norādījis, kas tieši izmainīts iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) maksātāju - saimnieciskās darbības veicēju - aizpildāmajā saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaites žurnāla veidlapā. Iepriekš veidlapa bija aktualizētā šī gada 14. aprīlī. Vēršam uzmanību, ka augustā aktualizēti arī vēl šādi VID metodiskie materiāli: Par pievienotās vērtības nodokļa deklarācijas un tās pielikumu aizpildīšanu Ārvalstīs strādājoši Latvijas rezidenti un rezidences statusa noteikšana Iedzīvotāju ienākuma nodoklis darba ņēmējam, kuru nodarbina darba devējs…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī*

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Pašnodarbināto VSAOI
Foto: Ono Kosuki – Pexels

Valsts ieņēmumu dienests (VID) 23. augustā aktualizējis metodisko materiālu "Iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātāja saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaites žurnāls".

VID gan nav norādījis, kas tieši izmainīts iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) maksātāju - saimnieciskās darbības veicēju - aizpildāmajā saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaites žurnāla veidlapā. Iepriekš veidlapa bija aktualizētā šī gada 14. aprīlī.

Vēršam uzmanību, ka augustā aktualizēti arī vēl šādi VID metodiskie materiāli: