ALTUM aicina uz “Starta dienu” semināru ciklu

Attīstības finanšu institūcija ALTUM aicina uz bezmaksas pavasara semināru ciklu “Starta diena”, kurā jaunie uzņēmēji varēs iedvesmoties no nozares vadošajiem ekspertiem, uzzināt par pieejamo valsts atbalstu savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai paplašināšanai, kā arī nodibināt noderīgus kontaktus.

“Starta diena” semināri sniegs iespēju ikvienam – jaunajiem uzņēmējiem, jau esošajiem uzņēmējiem apzināt finansējuma iespējas, kā arī iegūt priekštatu par uzņēmējdarbības iespējām Latvijā. Pirmais seminārs norisināsies jau 7. martā Jēkabpilī, kura laikā interesenti uzzinās, kā pārdomāti plānot un finansēt savu ideju, ko biznesam sniedz investora piesaiste, kā arī uzklausīt uzņēmējdarbības pieredzes stāstus un vērtīgus padomus.

Uz pasākumu ir aicināts ikviens interesents, kuram ir sava biznesa ideja un vēlme to īstenot, kā arī ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas.

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle:

Esam gandarīti, ka šie uzņēmējdarbības semināri ik gadu piesaista arvien lielāku interesentu skaitu, kas ir gatavi savu biznesa ideju iedzīvināt un vēlas iegūt zināšanas par daudzajiem pieejamajiem finansējuma avotiem. Uzņēmējdarbības vide prasa konstantu tirgus situācijas izpēti, lai iepazītos ar pieprasījumu, saprastu, ko varam piedāvāt, kā arī analizēt konkurentus. “Starta diena” seminārs ir lieliska iespēja jaunuzņēmumiem iepazīties ar aktuālām tirgus tendencēm, gūt padziļinātu priekštatu par uzņēmējdarbības vidi, kā arī iegūt visaptverošu informāciju par finansējuma avotiem.”

Pirmais seminārs šogad norisināsies 7. martā Jēkabpilī, savukārt 22. martā Daugavpilī, 12. aprīlī Kuldīgā, 26. aprīlī Cēsīs un 31. maijā – Rīgā.

Jaunos un topošos uzņēmējus šajos semināros individuāli konsultēs vadošie eksperti no vairāk kā 10 organizācijām: ALTUM, Valsts ieņēmumu dienesta, Uzņēmumu reģistra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts Darba inspekcijas, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, komercbankām u.c.

Visi interesenti ir aicināti elektroniski pieteikt savu dalību ALTUM interneta vietnē: https://www.altum.lv/lv/notikumi .

Attīstības finanšu institūcija ALTUM ir Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas ar valsts atbalsta finanšu instrumentu palīdzību sniedz atbalstu noteiktām mērķa grupām finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos u.c.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mentorings), kā arī realizējot citas valsts deleģētas funkcijas.

Līdzīgie raksti:

Atstāt komentāru

  Subscribe  
Paziņot par