“Bilances akadēmijas” kursi un semināri, kas palīdzēs apgūt jaunās prasības grāmatvedībā

  (0)
  Foto: Unsplash

  BILANCES AKADĒMIJA aicina uzsākt 2020. gadu ar zināšanu papildināšanu, jo grāmatvežu saimei jauns gads aizsākas ar jaunām prasībām normatīvo aktu piemērošanā. Tāpēc atgādinām janvāra mēnesī pieejamo kursu un semināru sarakstu:

  Jauns semināra videoieraksts: E-dokumenti – normas, izstrādāšana, parakstīšana, iesniegšana, glabāšana. Tajā uzzināsiet par jaunajām vadlīnijām saistībā ar dokumentu noformēšanu, kādas ir attiecīgās prasības elektroniskajiem dokumentiem, uzņēmuma iekšējā izstrādātā kārtība, kad drīkst un kad nedrīkst lietot e-dokumentus, ko nozīmē elektroniskie dokumenti grāmatvedībā…

  SVARĪGI! Ar vienu lietotājvārdu iespējams ielogoties portālā ne vairāk kā no 2 ierīcēm vienlaicīgi. Sargā savus pieejas datus un nedod tos citiem!

  Nenokavējiet, jums vēl ir iespēja kļūt par Bilances Zelta komplekta abonentu!

  • Abonentiem dāvanā dalība e-seminārā par jaunāko likumu normu piemērošanu 2020. gadā un šī semināra videoieraksts!
  • Visi BILANCES ZELTA KOMPLEKTA 2020. gada abonenti piedalās loterijā par iespēju Lieldienās atpūsties Tulūzā (Francijā).

  Varat kļūt par BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentu, ja jau abonējat kādu no žurnāliem, neatkarīgi no abonēšanas perioda sākuma. Sazinieties ar Klientu servisu (e-pasts: lid@lid.lv, tālr. 67606110), un jums tiks sagatavots īpašs piedāvājums esošā abonementa papildināšanai!

  Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Novērtējiet šo rakstu
  (0)