Brīvbrīdis ar Dainu Einbergu

(0)

Video sižetā – par šī brīža situāciju katra cilvēka dzīvē, attiecībām ģimenē, ar vadību un kolēģiem – iespēja paskatīties uz sevi un dzīvi no dziļākas izpratnes puses.

Daina Einberga (www.einberga.com) – Eksperte dzīves uzlabošanā un mērķu sasniegšanā, SIA „DK Projects” īpašniece un vadītāja. Uzņēmēju un organizāciju vidū pazīstama kā individuālās izaugsmes koučs-terapeite, trenere un mentore, kā arī motivācijas programmu autore offline un online.

Līdz 2020. gadam Dainas offline apmācību programmas ir izgājuši vairāk nekā 10800 dalībnieki 27 dažādās pilsētās Latvijā, kā arī Zviedrijā, Ukrainā, Krievijā, Francijā, Anglijā, Norvēģijā un Vācijā. Novadīti sieviešu transformācijas retrīti Latvijā, Sicīlijā un Brazīlijā. Individuālā koučinga klienti ir no desmit valstīm, un novadītas vairāk nekā 2470 individuālo koučsesiju stundas. Pieredze treneres darbā no 2007. gada, vadot un organizējot apmācības, treniņus, forumus, darbnīcas, meistarklases, nometnes, retrītus u.c. pasākumus uzņēmumiem, pašvaldībām, izglītības iestādēm un dažādām organizācijām.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(0)