0,00 EUR

Grozā nav nevienas preces.

VISI RAKSTI Būs modernākas vadītāja apliecības bīstamo kravu pārvadātājiem

Būs modernākas vadītāja apliecības bīstamo kravu pārvadātājiem

Satiksmes ministrija un VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” rosina izstrādāt jaunu bīstamo kravu pārvadāšanai paredzēto transportlīdzekļu vadītāja apliecību paraugu, kā arī precizēt šo tiesību iegūšanas kārtību, informē Ilze Svikliņa, Satiksmes ministrijas  Sabiedrisko attiecību speciāliste. Paredzams, ka „jaunās” apliecības būs nevis papīra formātā, kā līdz šim, bet no polikarbonāta – tāpat kā autovadītāja apliecības. Šāda parauga apliecības jāievieš līdz 2013. gada 1. janvārim. Tāpat noteikumu grozījumos, atbilstoši Eiropas valstu nolīgumā pieņemtajām izmaiņām,  precizēti apliecības izsniegšanas termiņi un citi ar bīstamo kravu pārvadāšanas tiesību iegūšanu saistītie jautājumi. Grozījumus „Bīstamu kravu pārvadāšanai paredzēto transportlīdzekļu vadītāja tiesību iegūšanas kārtībā un vadītāja apliecības izsniegšanas, apmaiņas un atjaunošanas…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu9 € / mēnesī*
Pirmās 30 dienas bez maksas
Abonēt
*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties
Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Satiksmes ministrija un VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” rosina izstrādāt jaunu bīstamo kravu pārvadāšanai paredzēto transportlīdzekļu vadītāja apliecību paraugu, kā arī precizēt šo tiesību iegūšanas kārtību, informē Ilze Svikliņa, Satiksmes ministrijas  Sabiedrisko attiecību speciāliste.

Paredzams, ka „jaunās” apliecības būs nevis papīra formātā, kā līdz šim, bet no polikarbonāta – tāpat kā autovadītāja apliecības. Šāda parauga apliecības jāievieš līdz 2013. gada 1. janvārim.

Tāpat noteikumu grozījumos, atbilstoši Eiropas valstu nolīgumā pieņemtajām izmaiņām,  precizēti apliecības izsniegšanas termiņi un citi ar bīstamo kravu pārvadāšanas tiesību iegūšanu saistītie jautājumi.

Grozījumus „Bīstamu kravu pārvadāšanai paredzēto transportlīdzekļu vadītāja tiesību iegūšanas kārtībā un vadītāja apliecības izsniegšanas, apmaiņas un atjaunošanas kārtībā” 18. augustā izsludināja Valsts sekretāru sanāksmē. Par tiem vēl lems valdība.

 

 

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: