0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

PERSONĀLSDarba devējus NVA aicina pieprasīt potenciālo darbinieku apmācību

Darba devējus NVA aicina pieprasīt potenciālo darbinieku apmācību

Šogad Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenoto Apmācību pēc darba devēja pieprasījuma jau ir uzsākuši 18 bezdarbnieki, apgūstot pavāra, sociālās aprūpes darbinieka, autovadītāja, traktortehnikas vadītāja un kokkopja arborista profesijas pēc SIA „RIMI Latvia”, Maltas speciālās internātpamatskolas, SIA „Labie koki”, SIA „Unko R” un zemnieku saimniecības „Jasmīni" pieprasījuma. Uzņēmējiem tiek atgādināts, ka pēc darba devēja pieprasījuma NVA var sagatavot viņam vajadzīgo speciālistu, apmācot bezdarbniekus uzņēmumam nepieciešamā profesijā jebkurā licencētā izglītības programmā. Ja darba devējam vajadzīgie speciālisti jāapmāca tādās profesijās, kuru nav NVA piedāvājumā, aģentūra nepieciešamo apmācību programmu iepirks un uzņēmumam vajadzīgos speciālistus sagatavos. Apmācības laikā bezdarbniekam tiek maksāta stipendija - 70 Ls…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Šogad Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenoto Apmācību pēc darba devēja pieprasījuma jau ir uzsākuši 18 bezdarbnieki, apgūstot pavāra, sociālās aprūpes darbinieka, autovadītāja, traktortehnikas vadītāja un kokkopja arborista profesijas pēc SIA „RIMI Latvia”, Maltas speciālās internātpamatskolas, SIA „Labie koki”, SIA „Unko R” un zemnieku saimniecības „Jasmīni" pieprasījuma. Uzņēmējiem tiek atgādināts, ka pēc darba devēja pieprasījuma NVA var sagatavot viņam vajadzīgo speciālistu, apmācot bezdarbniekus uzņēmumam nepieciešamā profesijā jebkurā licencētā izglītības programmā. Ja darba devējam vajadzīgie speciālisti jāapmāca tādās profesijās, kuru nav NVA piedāvājumā, aģentūra nepieciešamo apmācību programmu iepirks un uzņēmumam vajadzīgos speciālistus sagatavos. Apmācības laikā bezdarbniekam tiek maksāta stipendija - 70 Ls mēnesī. Pēc apmācības pabeigšanas darba devējam jāpieņem bezdarbnieks darbā uz vismaz sešiem mēnešiem Uzņēmumiem nepieciešamo speciālistu apmācīšanu darba devēja izvēlētajā programmā NVA organizē un finansiāli nodrošina ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Bezdarbnieku un darba meklētāju apmācība Latvijā 2” atbalstu. Lai organizētu bezdarbnieku apmācību, darba devējam NVA filiālē ir jāiesniedz rakstisks pieprasījums. Lai darba devējs gūtu pārliecību par izvēlētā bezdarbnieka spējām un atbilstību uzņēmuma vajadzībām, darba devējam pirms apmācību sākuma ir iespēja piedalīties bezdarbnieku atlasē. Plašāka informācija par darba devēju iespēju pieteikties bezdarbnieku apmācībai un pieprasījuma veidlapa pieejama aģentūras mājas lapas (www.nva.gov.lv) sadaļā Aktuālie pakalpojumi un ikvienā no 28 NVA filiālēm visā Latvijā.
NVA apmācību pēc darba devēju pieprasījuma šogad pirmie izmanto „RIMI” un uzņēmēji
Šogad Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenoto Apmācību pēc darba devēja pieprasījuma jau ir uzsākuši 18 bezdarbnieki, apgūstot pavāra, sociālās aprūpes darbinieka, autovadītāja, traktortehnikas vadītāja un kokkopja arborista profesijas pēc SIA „RIMI Latvia”, Maltas speciālās internātpamatskolas, SIA „Labie koki”, SIA „Unko R” un zemnieku saimniecības „Jasmīni" pieprasījuma. Jānorāda, ka aizvadītajā gadā NVA bezdarbniekus apmācīja pēc tādu uzņēmumu pieprasījuma kā SIA „RIMI Latvia” , AS „Liepājas Metalurgs”, SIA LSEZ „Jensen Metal”, biedrības „Latvijas Veļas Ražotāju asociācija”, „RESERV Inc” un citi, apmācībās pēc darba devēju pieprasījuma iesaistot 177 bezdarbniekus, kuri apguva šuvēja, auto un traktortehnikas vadītāja, pavāra,  dažāda veida lokmetinātāju, tilta celtņa operatora, sociālās aprūpes darbinieka, remontatslēdznieka, maiznieka, projektu vadītāja un citas darba tirgū pieprasītas profesijas.Atgādinām, ka pēc darba devēja pieprasījuma NVA var sagatavot viņam vajadzīgo speciālistu, apmācot bezdarbniekus uzņēmumam nepieciešamā profesijā jebkurā licencētā izglītības programmā. Ja darba devējam vajadzīgie speciālisti jāapmāca tādās profesijās, kuru nav NVA piedāvājumā, aģentūra nepieciešamo apmācību programmu iepirks un uzņēmumam vajadzīgos speciālistus sagatavos. Apmācības laikā bezdarbniekam tiek maksāta stipendija - 70 Ls mēnesī. Pēc apmācības pabeigšanas darba devējam jāpieņem bezdarbnieks darbā uz vismaz sešiem mēnešiemUzņēmumiem  nepieciešamo speciālistu apmācīšanu darba devēja izvēlētajā programmā NVA organizē un finansiāli nodrošina ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Bezdarbnieku un darba meklētāju apmācība Latvijā 2” atbalstu. Lai organizētu bezdarbnieku apmācību, darba devējam NVA filiālē ir jāiesniedz rakstisks pieprasījums, kurā jānorāda:
  • fiziskās vai juridiskās personas nosaukums;
  • kontaktinformācija;
  • apmācības programma vai iegūstamā kvalifikācija;
  • apmācāmo bezdarbnieku skaits un cita nepieciešamā informācija.
Lai darba devējs gūtu pārliecību par izvēlētā bezdarbnieka spējām un atbilstību uzņēmuma vajadzībām, darba devējam pirms apmācību sākuma ir iespēja piedalīties bezdarbnieku atlasē. Plašāka informācija par darba devēju iespēju pieteikties bezdarbnieku apmācībai un pieprasījuma veidlapa pieejama aģentūras mājas lapas (www.nva.gov.lv) sadaļā Aktuālie pakalpojumi --> Bezdarbnieku apmācība pēc darba devēja pieprasījuma un ikvienā no 28 NVA filiālēm visā Latvijā.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: