0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BIZNESSDaudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki sapulci varēs noturēt arī attālināti

Daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki sapulci varēs noturēt arī attālināti

Pēc Saeimas informācijas

Daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku kopsapulces varēs noturēt arī elektroniski. To paredz 31. martā Saeimā galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi Dzīvokļa īpašuma likumā. Saeima  galīgajā lasījumā atbalstīja arī saistītus grozījumus Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā, nosakot, ka mājas lietas visās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās no 2023. gada 1.marta būs kārtojamas Būvniecības informācijas sistēmā (BIS). Dzīvokļu īpašnieki mājas kopsapulcē varēs piedalīties arī attālināti un sapulces varēs organizēt arī daļēji attālināti. Elektronisko funkcionalitāti plānots nodrošināt Būvniecības informācijas sistēmā BIS. Iepriekš kopsapulču norise bija noteikta tikai klātienē. Iespēja dzīvokļu īpašniekiem uz sapulci sanākt attālināti ļaus ātrāk un efektīvāk pieņemt lēmumus par…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī*

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Pexels.com

Daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku kopsapulces varēs noturēt arī elektroniski. To paredz 31. martā Saeimā galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi Dzīvokļa īpašuma likumā. Saeima  galīgajā lasījumā atbalstīja arī saistītus grozījumus Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā, nosakot, ka mājas lietas visās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās no 2023. gada 1.marta būs kārtojamas Būvniecības informācijas sistēmā (BIS).

Dzīvokļu īpašnieki mājas kopsapulcē varēs piedalīties arī attālināti un sapulces varēs organizēt arī daļēji attālināti. Elektronisko funkcionalitāti plānots nodrošināt Būvniecības informācijas sistēmā BIS. Iepriekš kopsapulču norise bija noteikta tikai klātienē.

Iespēja dzīvokļu īpašniekiem uz sapulci sanākt attālināti ļaus ātrāk un efektīvāk pieņemt lēmumus par mājas iedzīvotājiem būtiskiem jautājumiem, piemēram, mājas renovāciju. Šādā sapulcē būs iespēja piedalīties arī tiem dzīvokļu īpašniekiem, kuru dalība dažādu iemeslu, piemēram, kustību traucējumu, dēļ varētu būt apgrūtināta.

Izmantojot elektronisko vidi, dzīvokļu īpašniekiem tiks nodrošināta iespēja par klātienes sapulces darba kārtības jautājumiem nobalsot iepriekš, ja kādu iemeslu dēļ noteiktajā datumā sapulcē nebūs iespējams piedalīties.

Attālināti elektroniskajā vidē BIS varēs organizēt arī mājas iedzīvotāju aptaujas. Ja aptauja tiks rīkota tāpat kā līdz šim – rakstveidā, tad aptaujas rezultāti būs jāievada BIS.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: