0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Pieteikšanās algu subsīdijām un apgrozāmo līdzekļu grantam par janvāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) no 2021. gada 17. decembra varēja sākt izmaksāt grantus apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai, bet no 20. decembra – arī  algu subsīdijas. Atbalstam par oktobri un novembri pieteikšanās termiņš ir pagarināts par mēnesi, savukārt deviņām īpaši cietušajām kultūras un izklaides nozarēm atbalsts būs pieejams arī par decembri un janvāri.

Pieteikumu par oktobri, novembri un atsevišķas nozares arī par decembri varēs iesniegt līdz 2022. gada 17. janvārim, bet atsevišķām nozarēm pieejamajam atbalstam par 2022. gada janvāri – līdz 2022. gada 15. februārim. Abiem atbalsta veidiem var pieteikties, aizpildot īpaši tam izveidotu iesnieguma veidlapu VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS).

Plašāka informācija par atbalsta pasākumiem nodokļu jomā pieejama VID tīmekļvietnē www.vid.gov.lv sadaļā “COVID-19”. Turpat pieejami arī līdz šim notikušo VID tiešsaistes semināru ieraksti – “Algu subsīdijas. Seminārs darba devējiem”, “Algu subsīdijas. Seminārs pašnodarbinātajiem, autoriem un patentmaksātājiem” un “Grants apgrozāmo līdzekļu plūsmai. Seminārs uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem”.

 • 00

  dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  Sekundes

Datums

Feb 15 2022

Laiks

08:00 - 18:00

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: