Forumā LĪDERE pieredzējušas lektores uzrunās aktīvas un uz izaugsmi vērstas sievietes

Šī gada 18.maijā pirmo reizi Latvijā notiks vērienīgs forums LĪDERE, kas veltīts aktīvai, atvērtai, uz izaugsmi un attīstību vērstai sievietei – sievietei uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē un tehnoloģijās; sievietei karjerā un ģimenē.

Ko nozīmē būt LĪDEREI mūsdienu sabiedrībā? Kādas kvalitātes un īpašību kopums nepieciešams? Vai LĪDERES gēns ir katrā no mums? Kā apzināt un attīstīt savu personisko un profesionālo potenciālu? Kā sabalansēt dažādās lomas, ko sievietei uzliek sabiedrība, tradīcijas un viņa pati? Kā neizdegt, bet atjaunot enerģiju un iedvesmu, ko sniegt sev un citiem?

Jautātas par savu pārliecību, dzīves un panākumu moto, forums LĪDERE lektores sniedz ļoti dažādas atbildes.

Biedrības “Līdere” un Lietišķās Informācija dienesta valdes priekšsēdētāja Aiva Vīksna ir pārliecināta, ka “dzīves uzdevums ir viens: sevi piepildīt. Bet ir tūkstošiem veidu, ar kādiem to panākt.” Aiva iesaka izvēlēties vienu veidu un atdot tam visu sirdi!

Forumā uzklausīs Vairas Vīķes-Freibergas, Danas Reiznieces-Ozolas, Katrīnas Ošlejas, Aivas Vīksnas un vēl 16 interesantus un aizraujošus pieredzes stāstus un profesionālu treneru padomus, lai sievietes attīstītu  prasmes un kompetences, lai smeltos zināšanas un atjaunoju enerģiju, lai ietu tālāk un iedvesmotu citus, lai sapņotu drošāk un sasniegtu vairāk!

Forums norisināsies Splendid Palace telpās un to apmeklēs ap 600 dalībnieču no visas Latvijas. Foruma programma un pieteikšanās: www.forumslidere.lv.

Atstāt komentāru

  Subscribe  
Paziņot par