Gada grāmatvedis 2023

Gada Grāmatvedis 2023 logoNovērtējot to atbildīgo darbu, kādu grāmatvedis veic ikdienā, un apzinoties, ka no viņa precizitātes, zināšanām un erudīcijas lielā mērā ir atkarīga uzņēmuma vai iestādes finanšu sakārtotība un veiksmīga turpmākā attīstība, žurnāla BILANCE izdevējs un redakcija izsludina pieteikšanos prestižajai balvai GADA GRĀMATVEDIS 2023!

Par tradīciju ir kļuvusi grāmatvežu, finansistu un citu jomas speciālistu ikgadējā satikšanās BILANCES konferencē, kuras noslēgumā arī paredzēta titula Gada grāmatvedis 2023 ieguvēja svinīgā apbalvošanas ceremonija. Konference notiks 2023. gada 24. novembrī. Tā noritēs klātienē un tiks translēta arī tiešraidē. Vēlāk sekos informācija par tās programmu, bet tikmēr gaidīsim jūsu aizpildītās pieteikuma anketas!

GadaGrāmatvedis2023 balvaBalvai un titulam Gada grāmatvedis 2023 var pieteikt gan ierindas grāmatvedi, gan galveno grāmatvedi, gan grāmatvedības ārpakalpojuma sniedzēju, ja uzskatāt, ka grāmatveža veikums līdz šim bijis tāds, ar ko var patiesi lepoties, un viņš ir paraugs citiem šīs profesijas pārstāvjiem.
Kandidātu titulam
var izvirzīt jebkurš: uzņēmuma vai iestādes vadītājs, kolēģi, partneri, var arī izvirzīt pats sevi. Balvai var pieteikt arī iepriekšējos gados pieteiktos kandidātus.

Uzmanību! Tiks piešķirta arī speciālbalva PAR MŪŽA IEGULDĪJUMUtai pretendenti izvirzāmi pēc tiem pašiem kritērijiem, pēc kādiem tiek vērtēts Gada grāmatvedis, taču īpaši uzsverot ilggadējo darbu un pieredzi profesijā!


Pieteikuma anketa:

Gada Grāmatvedis 2023

Nominācija “Gada Grāmatvedis 2023” vai “Balva par mūža ieguldījumu”