0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

ARHĪVSMĀCĪBASGodināti labākie no labākajiem mentoriem

Godināti labākie no labākajiem mentoriem

Ceturtdien, 7. februārī, Biedrības "Līdere" sadarbībā ar banku Citadele rīkotajā starptautiskās biznesa sieviešu konferences “Dari ar nākotni!” noslēgumā svinīgā ceremonijā tika godināti labākie mentori. Par galveno balvu - unikālu ābeli un titulu “Gada mentors 2012” cīnījās 21 mentors, bet par labāko no labākajiem tika godināts mentors ar vairāk nekā 8 gadus pieredzi, Jānis Gredzens. Šogad pirmo reizi balvas saņēma arī 2. un 3. vietu ieguvējas. Biznesa konsultāciju un apmācību uzņēmuma “Spring Valley” viens no vadošajiem speciālistiem Jānis Gredzens, kas ikdienā sniedz padomus uzņēmuma vadībā, pārmaiņu un personāla vadībā, kā mentors darbojas jau vairāk nekā 8 gadus. Konkursam “Gada mentors 2012”…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Ceturtdien, 7. februārī, Biedrības “Līdere” sadarbībā ar banku Citadele rīkotajā starptautiskās biznesa sieviešu konferences “Dari ar nākotni!” noslēgumā svinīgā ceremonijā tika godināti labākie mentori. Par galveno balvu – unikālu ābeli un titulu “Gada mentors 2012” cīnījās 21 mentors, bet par labāko no labākajiem tika godināts mentors ar vairāk nekā 8 gadus pieredzi, Jānis Gredzens. Šogad pirmo reizi balvas saņēma arī 2. un 3. vietu ieguvējas.

Biznesa konsultāciju un apmācību uzņēmuma “Spring Valley” viens no vadošajiem speciālistiem Jānis Gredzens, kas ikdienā sniedz padomus uzņēmuma vadībā, pārmaiņu un personāla vadībā, kā mentors darbojas jau vairāk nekā 8 gadus. Konkursam “Gada mentors 2012” Jāni Gredzenu pieteica 4 viņa pieredzes pārņēmēji. Par savu mentoru pieredzes pārņēmēji pauž – “jo vairāk domāju par savu mentoru, jo vairāk secinu, ka viņš tiešām ir zelta cilvēks. Manu līdzšinējo zināšanu nopelns galvenokārt ir manam mentoram.”

Otro vietu ieguva apmācību un biznesa treniņu uzņēmuma “Jardi” partnere un trenere Māra Špicberga. Savukārt godpilno trešo vietu – “Travel agency Spāre” valdes locekle un mentore ar vairāk nekā 6 gadu pieredzi – Ivonna Ķezbere. Pirmo trīs vietu ieguvēji – mentori, kā arī viņu pieteicēji (pieredzes pārņēmēji) balvā saņēma ceļojumu uz Briseli un viesošanos Eiropas Parlamentā, ko nodrošinās Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete.

Šogad konkursam tika saņemti 29 pieteikumi par 21 mentoru.

Šis konkurss ir iespēja uzņēmējiem pateikties saviem padomdevējiem, iedvesmotājiem, kas palīdzējuši ar savām zināšanām un pieredzi jaunajiem uzņēmējiem sasniegt arvien augstākas virsotnes,” norāda biedrības “Līdere” valdes priekšsēdētāja, uzņēmēja un mentore ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi Aiva Vīksna.

Kā atzīst viens no žūrijas locekļiem, žurnāla “Bilance” galvenais redaktors Guntis Rozenbergs: “Biju pārsteigts par to ideju amplitūdu, kurā darbojas mūsu mentori un viņu mācekļi – sākot no ķiploku audzēšanas līdz rūpnīcas atvēršanai. Gada labāko mentoru pārstāvētās nozares atspoguļo to, cik daudzveidīgs var būt Latvijas uzņēmēju profils. Apbrīnas vērts ir tas, ka mentori spējuši ne tikai sev ģenerēt dzīvotspējīgas idejas, bet viņiem to pietiek, lai dalītos ar jaunpienācējiem biznesā. Uz ievērības cienīgiem rezultātiem nebūs ilgi jāgaida. Konkursa rezultāti parāda, cik nozīmīgu vietu Latvijas tautsaimniecībā ieņem eksports. Prieks, ka mums ir mentori – cilvēki ar harizmu, kas iedvesmot un palīdzēt jaunajiem censoņiem biznesā.”

Lai gan visi mentori ir pelnījuši atzinību par nesavtīgo darbu, mūs iedvesmoja pieteikums par Baibu Ebuliņu, Baltic Miles Biznesa attīstības vadītāju, tādēļ nolēmām piešķirt bankas Citadele specbalvu. Viņai piemīt apbrīnojamas spējas mērķtiecīgi virzīt jaunos uzņēmējus neatteikties no saviem sapņiem, bet īstenot tos dzīvē soli pa solim, sasniedzot pārsteidzošus rezultātus,“ saka bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile.

 

Konkursa “Gada mentors” mērķis ir izcelt profesionālus, zinošus un pieredzējušus Latvijas uzņēmējus un uzņēmējas, kuri darbojas kā mentori, dalās ar savu profesionālo pieredzi noteiktas mentoringa programmas ietvaros vai pastāvīgi savā darbā ar citiem uzņēmējiem ietver mentoringa principus, tā veicinot citu profesionāļu pievēršanos savam biznesam un esošo uzņēmēju spēju pārvarēt biznesa sniegtos izaicinājumus. Līdz šim konkursss “Gada mentors” ir norisinājies 2005., 2006. un 2007. gadā.

 

“Līdere” ir biedrība, kura apvieno Latvijas sievietes – uzņēmējas un profesionāles savā jomā. To dibināja astoņas sievietes – uzņēmējas un profesionāles 2003. gada 3. februārī, un 10 pastāvēšanas gadu laikā biedrība ir kļuvusi par vienu no aktīvākajām uzņēmējdarbības veicināšanas un mentoringa programmas īstenošanas nevalstiskajām organizācijām Latvijā. Biedrības sadarbības partneri ir LR Ekonomikas ministrija, LR Ārlietu ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, finanšu institūcijas, uzņēmējdarbības inkubatori visā Latvijā, reģionālās uzņēmēju organizācijas. Biedrības “Līdere” vadītāja un uzņēmēja Aiva Vīksna izvirzīta kā Latvijas pārstāve Eiropas Dzimumu līdztiesības institūta (EIGE) 2013. gada kalendāram Sievietes iedvesmo Eiropu.

Konkursa “Gada mentors 2012” balvas pasniegšana notika starptautiskās konferences “Dari ar nākotni!” ietvaros, ko organizēja biedrība “Līdere” sadarbībā ar banku Citadele. Konferenci atbalstīja: “Jazz Communications”, “Skrivanek”, “Caps”, “Karavella Hotel”, LBCC, Altia Latvia. Informatīvais atbalsts: “Bilance”, “Lursoft”, www.plz.lv.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: