0,00 EUR

Grozā nav nevienas preces.

VISI RAKSTI Ieteikumi nedēļas nogales atpūtai: no kapusvētkiem līdz zvejnieksvētkiem

Ieteikumi nedēļas nogales atpūtai: no kapusvētkiem līdz zvejnieksvētkiem

Arī šīs nedēļas izskaņā portāls rosina jūs saturīgi pavadīt laiku, atjaunot enerģiju jaunajai darba nedēļai. Piedāvājumu klāsts un izvēle ir ļoti plaša, katrs var ko atrast savām interesēm atbilstošu. Šīsnedēļas nogalē aicinām atcerēties aizsaulē aizgājušos tuviniekus viņu atdusas vietās, jo daudzviet Latvijas  kapsvētās sācies Kapusvētku laiks. Sestdien, 14. jūlijā, zvejniekdēlam Oskaram vārda diena, tāpēc visi Latvijas Oskari un pārējie interesenti aicināti svinēt zvejnieksvētkus Rojā, Kolkā, Pāvilostā, Lapmežciemā! Mazajos zvejniekciematiņos tiem ir īpaša noskaņa, piemēram, spicākajā Latvijas nostūrī – Kolkā, kur norisināsies tradicionālie Jūras svētki svētku apmeklētāji varēs pierādīt savus spēkus un veiklību jestrajās zvejnieku spēlēs, kā arī piedalīties foto orientēšanās…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu9 € / mēnesī*
Pirmās 30 dienas bez maksas
Abonēt
*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties
Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Arī šīs nedēļas izskaņā portāls rosina jūs saturīgi pavadīt laiku, atjaunot enerģiju jaunajai darba nedēļai. Piedāvājumu klāsts un izvēle ir ļoti plaša, katrs var ko atrast savām interesēm atbilstošu.

Šīsnedēļas nogalē aicinām atcerēties aizsaulē aizgājušos tuviniekus viņu atdusas vietās, jo daudzviet Latvijas  kapsvētās sācies Kapusvētku laiks.

Sestdien, 14. jūlijā, zvejniekdēlam Oskaram vārda diena, tāpēc visi Latvijas Oskari un pārējie interesenti aicināti svinēt zvejnieksvētkus Rojā, Kolkā, Pāvilostā, Lapmežciemā! Mazajos zvejniekciematiņos tiem ir īpaša noskaņa, piemēram, spicākajā Latvijas nostūrī – Kolkā, kur norisināsies tradicionālie Jūras svētki svētku apmeklētāji varēs pierādīt savus spēkus un veiklību jestrajās zvejnieku spēlēs, kā arī piedalīties foto orientēšanās sacensībās „Kolka Cool”. Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties un nobaudīt garšīgās jūras veltes, kā arī  tiks piedāvātas dažādas izklaides iespējas. Tikai svētku dienā Kolkas iepazīšana ar GAZ-66 jaunākā seržanta Kārklevalka vadībā „Ilgais ceļš kāpās pusstundas garumā”. Protams, neiztrūks arī dažādu tautā mīlētu mākslinieku priekšnesumi un dažādas atrakcijas.

Zvejnieksvētkos Rojā savukārt viesosies gan stiprākie Latvijas vīri, gan Jūras valdnieks, kura braucienu kabrioletā pa Roju ikviens interesents aicināts pavadīt uz divriteņa, pucējoties svītrainās drēbēs. Ūdens un kustību mīļotājiem tiks piedāvāta savvaļas ūdensvingrošana jūrā Būs Zvejniekdienas sporta spēles, vizināšanās ar kuģiem, zirgiem, karuseļiem, velorikšu, dažādas izklaides un aktivitātes, un protams koncerti, Īpaša uzmanība tiks veltīta Oskariem, neizpaliks gardā mazjūr`s laš` zup` un svētku salūts,

Nedēļas nogalē tiek piedāvāta arī iespējas nosvinēt Jūras svētkus Ventspilī un Liepājā.  Ventspilī visa Ostas ielas promenādes centrālā daļa pārvērtīsies par grandiozu jūrnieku un zvejnieku krodziņu. Tajā neizpaliks ne alus kauss un kūpināta zivs, ne jautrs stāsts par dzīvi. Bet pati galvenā būs dziesma – par jūru, Latviju un mīlestību.

Jūras valdnieks Neptūns vienmēr ierodas arī Liepājā. Sportiskas izdarības, andele, lielais ēdamgalds, dziedašana un, protams, lustīgi danči Jūras svētku ballē garantēti.

Jūlijs ir arī pilsētas svētku laiks, svētku rotā  posīsies Durbe, Krāslava un Kokneses novads. Savukārt ledus skulptūru galvaspilsētā Jelgavā atklāts 6.Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls – Summer Signs 2012.

Šlāgermūzikas cienītāji nedrīkst palaist garām Lielo Smiltenes Šlāgerfestivālu un Bauskas Country festivālu! Šīsnedēļas nogalē mūzikas mīļotājus aicina arī nu jau tradicionālais XVII Starptautiskais senās mūzikas festivāls Rundālē.

Ja tomēr brīvdienas jāpavada Rīgā, iesakām apmeklēt tirdzniecības centra «Spice Home» 1.stāvā atklāto smaržīgo un krāšņo liliju izstādi, kas tapusi sadarbībā ar liliju audzētāju biedrību «Lilium Balticum» Izstādē var aplūkot un pasmaržotap 150 dažādu šķirņu ziedus – gan pasaulē populāras šķirnes, gan vietējās selekcijas brīnumus.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: