Kā aizsargāt savas intereses starptautiskos darījumos?

Pēc Rīgas šķīrējtiesas sagatavotās informācijas

(0)

Uzņēmējiem vai kompāniju darbiniekiem, kuri pēc pamatprofesijas nav juristi, bieži vien ir grūti sekot līdzi savas valsts likumu izmaiņām un juridiskiem jaunumiem, tāpēc vēl jo grūtāk ir izsekot līdzi starptautisko tiesību jaunumiem. Taču ir ļoti svarīgi, lai bizness būtu juridiski nodrošināts. Tāpēc Rīgas šķīrējtiesa 9. martā plkst. 18 aicina uzņēmējus, kuri darbojas vai vēlas darboties ārpus valsts robežām, apmeklēt bezmaksas semināru “Starptautisks līgums 2020”.

Semināru vadīs Konstantīns Ivanovs, eksperts-praktiķis starptautisko komerctiesību jomā, advokātu biroja Foxen Law Office valstu tiesību padomnieks. Seminārā varēs iegūt aktuālāko informāciju veiksmīgai un juridiski droša starptautiskā biznesa vadīšanai. Seminārs būs  aktuāls tiem uzņēmējiem, kuri:

  • jau strādā ar ārvalstu klientiem un partneriem, taču vēl  nav analizējuši 2020. gada jaunumus, kā arī vēlas  pārbaudīt jau esošo pieredzi  un iegūt jaunāko informāciju;
  • tikai sāk iziet starptautiskajā tirgū un varbūt domā, ka vajadzēs tikai nedaudz pielabot esošos līgumus, ar kuriem strādā vietējā tirgū, neievērojot būtiskās nianses darbā ar ārzemju partneriem un klientiem.

Seminārā uzzināsiet, kā pārbaudīt partneri/klientu 2020. gadā, kā izmantot un pielietot jaunu instrumentu – pārapdrošināšanu. Tiks pārrunāti nozīmīgākie līgumu punkti – par produkta kvalitāti, par force-majeure jeb nepārvaramo varu, par atbildību ierobežojošiem apstākļiem. Tāpat apmeklētāji varēs uzzināt par 2020. gada starptautisko piegādes noteikumu izmaiņām. Visiem semināra dalībniekiem lektors būs sagatavojis noderīgu materiālu mapi. Semināram var reģistrēties  Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā (www.court.lv) sadaļas “Atbalsts” apakšsadaļā “Semināri“.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(0)