0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

GRĀMATVEDĪBAKuri MK noteikumi ir spēkā un kuri zaudējuši spēku, mainoties grāmatvedību regulējošam likumam?

Kuri MK noteikumi ir spēkā un kuri zaudējuši spēku, mainoties grāmatvedību regulējošam likumam?

VID informācija

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka 2021. gada 10. jūnijā Saeimā ir pieņemts Grāmatvedības likums, kas  stājies spēkā 2022. gada 1. janvārī. Ar jaunā Grāmatvedības likuma spēkā stāšanos spēku zaudēja 1992. gada oktobra likums  "Par grāmatvedību" un  pamatojoties  uz  šo  likumu  izdotie Ministru kabineta (MK) noteikumi. Pamatojoties uz Grāmatvedības likumu izdoti šādi jauni MK noteikumi: MK 2021. gada 21. decembra noteikumi Nr. 877 “Grāmatvedības kārtošanas noteikumi”, kas stājas spēkā 2022. gada 1. janvārī; MK 2021. gada 14. septembra noteikumi Nr. 625 “Prasības kases ieņēmumu un kases izdevumu attaisnojuma dokumentiem un kases…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī*

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Mikhail Nilov from Pexels

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka 2021. gada 10. jūnijā Saeimā ir pieņemts Grāmatvedības likums, kas  stājies spēkā 2022. gada 1. janvārī. Ar jaunā Grāmatvedības likuma spēkā stāšanos spēku zaudēja 1992. gada oktobra likums  "Par grāmatvedību" un  pamatojoties  uz  šo  likumu  izdotie Ministru kabineta (MK) noteikumi.

Pamatojoties uz Grāmatvedības likumu izdoti šādi jauni MK noteikumi:

VID vērš uzmanību, ka saskaņā ar Grāmatvedības likuma pārejas noteikumu 2. punktu ne ilgāk kā līdz 2022. gada 1. jūlijam bija piemērojami patlaban spēku zaudējušie šādi MK noteikumi, ciktāl tie nav pretrunā ar šo likumu:

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: