0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻIVSAOILTRK rīko kampaņu "Kļūdu labojums", aicinot novērst nepilnības minimālo sociālo maksājumu regulējumā

LTRK rīko kampaņu “Kļūdu labojums”, aicinot novērst nepilnības minimālo sociālo maksājumu regulējumā

Pēc LTRK informācijas

Kam nebūs jāveic VSAOI piemaksa?
Foto: cottonbro – Pexels

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) organizē kampaņu Kļūdu labojums, kuras mērķis ir panākt, lai politikas veidotāji sabiedrības spiediena rezultātā ir spiesti veikt kļūdu labojumu minimālo valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu (VSAOI) sistēmā, kas stājās spēkā 2021. gada 1. jūlijā,  un pārceltu tā spēkā stāšanos termiņu.

Kampaņas “Kļūdu labojums” ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs var iesaistīties iknedēļas aptaujās. Pirmajā kampaņas nedēļā Latvijas iedzīvotājiem tika uzdots jautājums – “Vai politikas veidotājiem būtu jāpārstrādā likums “Par valsts sociālo apdrošināšanu”, lai veiktu kļūdu labojumu, ieviešot minimālo VSAOI sistēmu?”.

94,25% respondentu atbildēja, ka kļūdas ir jālabo, bet tikai 5,75% respondentu atbildēja noraidoši.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, komentējot kampaņas “Kļūdu labojums” aptaujas datus, pauda viedokli, ka pirmās nedēļas aptaujas rezultāti skaidri parāda sabiedrības noskaņojumu un neapmierinātību ar politiķu lēmumiem.

LTRK plakāts

LTRK aicina Latvijas iedzīvotājus arī turpmāk apmeklēt kampaņas mājas lapu www.kludulabojums.lv un kopā ar LTRK sadarbības partneriem – uzņēmumiem, uzņēmēju organizācijām un nozaru asociācijām panākt prasīto. Iesaistīties var ikviens Latvijas iedzīvotājs, nosūtot jautājumu kādam no 58 Saeimas deputātiem, kas 2020. gada rudenī balsoja par grozījumiem likumā “Par valsts sociālo apdrošināšanu”, neņemot vērā riskus un juridiskos trūkumus, un ir uzskatāmi par līdzvainīgiem  šī nepārdomātā lēmuma pieņemšanā, gan daloties ar īpaši izveidotiem plakātiem savos sociālajos tīklos, gan piedaloties iknedēļas aptaujās.

Aptauja tika veikta kampaņas mājas lapā www.kludulabojums.lv laika posmā no 11. līdz 17. septembrim. Kopējais unikālo respondentu skaits – 609.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Kam nebūs jāveic VSAOI piemaksa?
Foto: cottonbro – Pexels

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) organizē kampaņu "Kļūdu labojums", kuras mērķis ir panākt, lai politikas veidotāji sabiedrības spiediena rezultātā ir spiesti veikt kļūdu labojumu minimālo valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu (VSAOI) sistēmā, kas stājās spēkā 2021. gada 1. jūlijā,  un pārceltu tā spēkā stāšanos termiņu.

Kampaņas "Kļūdu labojums" ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs var iesaistīties iknedēļas aptaujās. Pirmajā kampaņas nedēļā Latvijas iedzīvotājiem tika uzdots jautājums – "Vai politikas veidotājiem būtu jāpārstrādā likums "Par valsts sociālo apdrošināšanu", lai veiktu kļūdu labojumu, ieviešot minimālo VSAOI sistēmu?".

94,25% respondentu atbildēja, ka kļūdas ir jālabo, bet tikai 5,75% respondentu atbildēja noraidoši.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, komentējot kampaņas "Kļūdu labojums" aptaujas datus, pauda viedokli, ka pirmās nedēļas aptaujas rezultāti skaidri parāda sabiedrības noskaņojumu un neapmierinātību ar politiķu lēmumiem.

LTRK plakāts

LTRK aicina Latvijas iedzīvotājus arī turpmāk apmeklēt kampaņas mājas lapu www.kludulabojums.lv un kopā ar LTRK sadarbības partneriem – uzņēmumiem, uzņēmēju organizācijām un nozaru asociācijām panākt prasīto. Iesaistīties var ikviens Latvijas iedzīvotājs, nosūtot jautājumu kādam no 58 Saeimas deputātiem, kas 2020. gada rudenī balsoja par grozījumiem likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu”, neņemot vērā riskus un juridiskos trūkumus, un ir uzskatāmi par līdzvainīgiem  šī nepārdomātā lēmuma pieņemšanā, gan daloties ar īpaši izveidotiem plakātiem savos sociālajos tīklos, gan piedaloties iknedēļas aptaujās.

Aptauja tika veikta kampaņas mājas lapā www.kludulabojums.lv laika posmā no 11. līdz 17. septembrim. Kopējais unikālo respondentu skaits - 609.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: