0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTINākamgad bezdarbnieku pabalsts vairs nebūs atkarīgs no personas apdrošināšanas stāža

Nākamgad bezdarbnieku pabalsts vairs nebūs atkarīgs no personas apdrošināšanas stāža

Ministru kabinets 10. jūlijā lēma, ka no 2013.gada 1.janvāra bezdarbnieka pabalsta saņemšanas ilgums nebūs atkarīgs no personas apdrošināšanas stāža un būs deviņi mēneši. Kā informē Labklājības ministrija, pirmos trīs mēnešus bezdarbnieki pabalstu varēs saņemt pilnā apmērā, nākamos trīs mēnešus – 75% no piešķirtā bezdarbnieka pabalsta apmēra, savukārt pēdējos trīs mēnešus – 50% no piešķirtā bezdarbnieka pabalsta apmēra. Pašlaik cilvēkiem ar apdrošināšanas stāžu no viena gada līdz deviņiem gadiem (ieskaitot) bezdarbnieka pabalsta izmaksas periods ir četri mēneši; cilvēkiem ar apdrošināšanas stāžu no desmit līdz deviņpadsmit gadiem (ieskaitot)– seši mēneši; cilvēkiem ar apdrošināšanas stāžu no 20 gadiem - deviņi mēneši.


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Ministru kabinets 10. jūlijā lēma, ka no 2013.gada 1.janvāra bezdarbnieka pabalsta saņemšanas ilgums nebūs atkarīgs no personas apdrošināšanas stāža un būs deviņi mēneši. Kā informē Labklājības ministrija, pirmos trīs mēnešus bezdarbnieki pabalstu varēs saņemt pilnā apmērā, nākamos trīs mēnešus – 75% no piešķirtā bezdarbnieka pabalsta apmēra, savukārt pēdējos trīs mēnešus – 50% no piešķirtā bezdarbnieka pabalsta apmēra.

Pašlaik cilvēkiem ar apdrošināšanas stāžu no viena gada līdz deviņiem gadiem (ieskaitot) bezdarbnieka pabalsta izmaksas periods ir četri mēneši; cilvēkiem ar apdrošināšanas stāžu no desmit līdz deviņpadsmit gadiem (ieskaitot)– seši mēneši; cilvēkiem ar apdrošināšanas stāžu no 20 gadiem – deviņi mēneši.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: