0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

PERSONĀLSNodarbinātības valsts aģentūra reģionos rīkos vakanču gadatirgus

Nodarbinātības valsts aģentūra reģionos rīkos vakanču gadatirgus

Lai piedāvātu aktuālās sezonālās vakances dažādās profesionālās darbības jomās, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) šī gada martā uzsāks aktīvu sezonas vakanču gadatirgu pasākumu organizēšanu visā Latvijā. Šajos vakanču gadatirgos (izstādēs) NVA aicina pieteikties ikvienam darba devējam, kurš savam uzņēmumam vēlas atrast nepieciešamos darbiniekus - vai tas būtu sezonas darbs, piemēram, lauksaimniecībā vai tūrismā, vai līguma darbs uz noteiktu laiku, vai arī ilgstošs un uzticams darbinieks. Tāpēc NVA aicina uzņēmējus jebkurā sava reģiona NVA filiālē pa tālruni, e-pastu vai personīgi pieteikt savu dalību vakanču gadatirgū ar brīvajām darba vietām. Darba devējiem tiks nodrošināta bezmaksas vieta un stends, lai vienas dienas laikā vienuviet…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Lai piedāvātu aktuālās sezonālās vakances dažādās profesionālās darbības jomās, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) šī gada martā uzsāks aktīvu sezonas vakanču gadatirgu pasākumu organizēšanu visā Latvijā. Šajos vakanču gadatirgos (izstādēs) NVA aicina pieteikties ikvienam darba devējam, kurš savam uzņēmumam vēlas atrast nepieciešamos darbiniekus – vai tas būtu sezonas darbs, piemēram, lauksaimniecībā vai tūrismā, vai līguma darbs uz noteiktu laiku, vai arī ilgstošs un uzticams darbinieks. Tāpēc NVA aicina uzņēmējus jebkurā sava reģiona NVA filiālē pa tālruni, e-pastu vai personīgi pieteikt savu dalību vakanču gadatirgū ar brīvajām darba vietām.

Darba devējiem tiks nodrošināta bezmaksas vieta un stends, lai vienas dienas laikā vienuviet satiktos darba devējs un potenciālais darbinieks. Darba devējam tas dos iespēju bez maksas prezentēt savu uzņēmumu, un kas svarīgi – darba meklētāju vidū atrast sev piemērotākos darbiniekus, kā arī uzzināt par NVA atbalsta pakalpojumiem darba devējiem. NVA vakanču gadatirgi būs bezmaksas pasākumi darba devējiem un darba meklētājiem.

NVA Pakalpojumu departamenta Darba tirgus nodaļas vadītāja Kristīne Pudāne: “Vakanču gadatirgus – tā ir lieliska iespēja darba devējam klātienē tikties ar potenciālajiem darbiniekiem. Piedaloties vakanču gadatirgos, darba devēji gūs ne tikai iespēju prezentēt savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību, bet arī atrast piemērotus darbiniekus, jau gadatirgus laikā veicot pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem, klātienē informējot darba meklētājus par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā u.tml.

Vakanču gadatirgos piedalīsies arī NVA pārstāvji, Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti un karjeras konsultanti, kuri apmeklētājus informēs par nodarbinātības pakalpojumiem, karjeras plānošanu un darba iespējām Latvijā un Eiropas valstīs. Darba devējs varēs ne tikai veikt darba pārrunas ar potenciālajiem darba ņēmējiem, bet arī patstāvīgi vai ar NVA karjeras konsultanta palīdzību veikt uzņēmumam piemērotu darbinieku atlases. Darba intervijām tiks atvēlētas atsevišķas telpas.

Kopumā tiks rīkoti pieci vakanču gadatirgi, tādējādi pārklājot visus Latvijas reģionus:

  • 22.martā – Cēsīs (Tūrisma un informācijas centrā),
  • 5.aprīlī – Jelgavā (Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā),
  • 10.aprīlī – Liepājā (Liepājas Latviešu biedrības namā),
  • 17.aprīlī – Jūrmalā (Kauguru Kultūras namā),
  • 1.maijā – Rēzeknē (Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā).

Kaut arī uzsvars pasākumos tiek likts uz sezonas vakancēm, darba devēji tiek aicināti vakanču gadatirgiem piedāvāt visdažādākās viņu uzņēmumos esošās brīvās darba vietas.

Vakanču reģistrēšana un piemērotu darbinieku atlase ir viens no NVA pakalpojumiem, kas darba devējam sniedz iespēju bez maksas pieteikt savas vakances un meklēt nepieciešamos darbiniekus, izmantojot valstī plašāko CV/Vakanču datu bāzi, kas aptver visus Latvijas rajonus. NVA pēc darba devēja pieprasījuma piemērotus darbiniekus var meklēt ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs.

Detalizētāku informācija par dalību sezonas vakanču gadatirgos darba devēji var saņemt jebkurā NVA filiālē.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: