0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻINodokļu atbalsta pasākumu varētu sākt īstenot 1. oktobrī

Nodokļu atbalsta pasākumu varētu sākt īstenot 1. oktobrī

Šodien, 28. augustā, valdības sēdē paredzēts skatīt Ministru kabineta noteikumu projektu „Nodokļu atbalsta pasākuma īstenošanas kārtība". Saskaņā ar Nodokļu atbalsta pasākuma likumā paredzēto, noteikumi nosaka nodokļu atbalsta pasākuma uzsākšanas datumu; nodokļu atbalsta pasākuma īstenošanas kārtību, tai skaitā, veidlapas paraugu informācijas pieprasījumam par nodokļu atbalsta pasākuma maksājumu un iesniegumam par piedalīšanos nodokļu atbalsta pasākumā, šā iesnieguma iesniegšanas un izskatīšanas kārtību. Noteikumu projektā minēts, ka Nodokļu atbalsta pasākums tiek uzsākts 2012.gada 1.oktobrī. Nodokļu maksātājam ir tiesības trīs mēnešu laikā pēc šī noteiktā datuma iesniegt aizpildītu iesnieguma veidlapu (noteikumu 2.pielikums) par piedalīšanos nodokļu atbalsta pasākumā: Valsts ieņēmumu dienestā par tiem nodokļiem un ar…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Šodien, 28. augustā, valdības sēdē paredzēts skatīt Ministru kabineta noteikumu projektu „Nodokļu atbalsta pasākuma īstenošanas kārtība". Saskaņā ar Nodokļu atbalsta pasākuma likumā paredzēto, noteikumi nosaka nodokļu atbalsta pasākuma uzsākšanas datumu; nodokļu atbalsta pasākuma īstenošanas kārtību, tai skaitā, veidlapas paraugu informācijas pieprasījumam par nodokļu atbalsta pasākuma maksājumu un iesniegumam par piedalīšanos nodokļu atbalsta pasākumā, šā iesnieguma iesniegšanas un izskatīšanas kārtību. Noteikumu projektā minēts, ka Nodokļu atbalsta pasākums tiek uzsākts 2012.gada 1.oktobrī. Nodokļu maksātājam ir tiesības trīs mēnešu laikā pēc šī noteiktā datuma iesniegt aizpildītu iesnieguma veidlapu (noteikumu 2.pielikums) par piedalīšanos nodokļu atbalsta pasākumā:
  • Valsts ieņēmumu dienestā par tiem nodokļiem un ar tiem saistītajiem maksājumu veidiem, kurus administrē Valsts ieņēmumu dienests;
  • tās pašvaldības institūcijā, kas veic nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanu, attiecībā uz nekustamā īpašuma nodokli un ar to saistītiem maksājumiem.
Atgādinām, ka nodokļu atbalsta pasākuma mērķis ir atvieglot nodokļu maksātājiem ekonomiskās krīzes rezultātā radušos nodokļu parādu slogu un rast iespēju valsts budžetā saņemt nenomaksātos nodokļu parādus (palielināt ieņēmumus). Nodokļu atbalsta pasākums būs vienreiz veicams pasākums nokavējuma naudas un daļējas soda naudas dzēšanai tiem nodokļu maksātājiem, kas līdz noteiktam brīdim samaksā nodokļu pamatparādu. Pieteikšanās paredzēta trīs mēnešu laikā kopš nodokļu atbalsta pasākuma īstenošanas uzsākšanas, kas ir uzskatāms par samērīgu laiku, lai dotu iespēju nodokļu maksātājiem izvērtēt savu situāciju un pieteikties nodokļu atbalsta pasākumam. Vairāk par nodokļu atbalsta pasākumu varat lasīt portālā iepriekš publicētajā informācijā: Kā tiks īstenots nodokļu atbalsta pasākums? Nodokļu parādus varēs atmaksāt līdz pat pieciem gadiem ilgā periodā Nodokļu pasākuma likums attieksies uz parādiem, kas radušies līdz 2011. gada 1. septembrim Ar noteikumu projektu iespējams iepazīties Ministru kabineta mājaslapā šeit.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: