Pārtikas nozares pārstāvjus aicina pieteikties dalībai Igaunijas – Latvijas biznesa forumā

104
(0)

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uz Igaunijas – Latvijas biznesa forumu 2018 “Igaunijas-Latvijas pārtikas nozares iespējas un izaicinājumi”, kā ietvaros notiks Livonijas balvas pasniegšana par veiksmīgu uzņēmējdarbības attīstīšanu starp abām kaimiņvalstīm. Pasākums notiks 6.septembrī plkst.11:30 Uzņēmēju namā, Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā.

Forumu ar uzrunām atklās Latvijas Republikas Ministru prezidents Māris Kučinskis, LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Latvijas vēstnieks Igaunijā Raimonds Jansons un Igaunijas vēstnieks Latvijā Arti Hilpus. Pasākumu vadīs pieredzējušais prezentēšanas prasmju treneris un raidījumu moderators Oskars Priede.

Dienas laikā uzstāsies zinoši eksperti no AS “Balticovo”, Igaunijas biznesa kameras Latvijā, SIA “BIORGANIK5”, AS “Lux Express Estonia”, ZAB “Ellex Kļaviņš”, caur dažādiem pieredzes stāstiem skaidrojot par sadarbības veidošanas procesiem, patērētāju psiholoģiju un atšķirīgajiem paradumiem Igaunijā un Latvijā. Tāpat klātesošajiem stāstīs par projekta “Delbi 2” iespējām uzņēmējdarbības veicināšanā starp valstīm, kā arī atbalsta veidiem jaunu produktu radīšanai un virzīšanai tirgū.

Foruma noslēgumā tiks apbalvoti uzņēmumi – viens no Latvijas, viens-Igaunijas – par veiksmīgu uzņēmējdarbības attīstīšanu starp kaimiņvalstīm. Savukārt pēc tam dalībnieki varēs vienoties neformālām sarunām, diskutējot par aktuālajām tēmām ar klātesošajiem uzņēmējiem.

Forums notiks angļu valodā. Dalība pasākumā ir bez maksas. Reģistrācija: https://ej.uz/estlat2018.

Pasākums tiek organizēta projekta DELBI 2 ietvaros. Projekts DELBI 2 tiek ieviests un līdzfinansēts ar Interreg Igaunijas-Latvijas programmas atbalstu.

Novērtējiet šo rakstu
(0)