Piedāvā veikt bezmaksas komerclīguma korekcijas 

(5)
Foto: Rīgas šķīrējtiesa

Veikt bezmaksas komerclīguma korekciju uzņēmējiem visu aprīli piedāvā Rīgas šķīrējtiesa, tā atzīmējot savu dibināšanas dienu, kas ir 1.aprīlis.  Tas nozīmē, ka katram ieinteresētam Latvijas uzņēmējam vai biznesa pārstāvim ir iespēja atsūtīt uz e-pastu kompānijas stadarta līgumu, un speciālisti pārbaudīs to un veiks reālās korekcijas, padarot komerclīgumu par atbilstošāku aktuālajai likumdošanai un kompāniju par juridiski aizsargātu.

Mūsdienās dokumenti nav vienkārši formalitāte, jo dokumenti ir tie, kas aizsargā biznesu. Taču, ja dokumenti ir sastādīti nekorekti, vai arī tajos ir neprecizitātes, vai nav iekļauti svarīgi punkti, tas var būt par iemeslu, lai kompānijā rastos problēmas, piemēram, ar partneriem. Kā ir zināms – likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības!

Rīgas šķīrējtiesa tika dibināta 1999. gada 1. aprīlī. Tā kā plaši svinēt šobrīd nav iespējams, kā arī, ņemot vērā pasaulē esošo situāciju, ir īstais laiks, kad varam viens otram palīdzēt, ja ir šāda iespēja. Visu aprīli savu standarta komerclīgumu var pievienot pielikumā elektroniskajai vēstulei un nosūtīt uz e-pasta adresi info@court.lv  ar atzīmi “Līgums korekcijai”, norādot vēstulē kompānijas nosaukumu un kontaktpersonas vārdu un uzvārdu. Tālāk Rīgas šķīrējtiesas personāls sniegs savu atbildi un noteiks termiņus, kuros tiks nosūtīts atpakaļ jau apskatīts līgums ar ieteicamajām korekcijām.

Izmantojiet iespēju padarīt  biznesu juridiski aizsargātu un parakstiet tikai korektus līgumus!

 

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(5)