0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI SEMINĀRI 12.03.2024. e-seminārs: “Bezpeļņas organizāciju (biedrību, nodibinājumu, reliģisku organizāciju u.c.) grāmatvedības uzskaite un gada pārskatu sagatavošana”

12.03.2024. e-seminārs: “Bezpeļņas organizāciju (biedrību, nodibinājumu, reliģisku organizāciju u.c.) grāmatvedības uzskaite un gada pārskatu sagatavošana”

83.4995.59

Ingrīda Lejniece,
profesionālais maģistra grāds ekonomikā, profesionāla grāmatvede, grāmatvedības pasniedzēja, nodokļu konsultante, rakstu autore. Licencēta grāmatvedības ārpakalpojumu  uzņēmuma vadītāja

Kategorija:

E-seminārs!

Bezpeļņas organizāciju (biedrību, nodibinājumu, reliģisku organizāciju u.c.) grāmatvedības uzskaite un gada pārskatu sagatavošana

12. martā plkst. 10:00 – 12:00
.

I. Grāmatvedības uzskaite biedrībās – grāmatvedības uzskaiti reglamentējošā likumdošana, kas var kārtot grāmatvedību biedrībās. Vienkāršā vai divkāršā ieraksta sistēma. Grāmatvedības attaisnojuma dokumenti, noformēšana, uzglabāšanas kārtība.

II. Analītiskie reģistri kārtojot grāmatvedību vienkāršā vai divkāršā ieraksta sistēmā. Saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaite. Papildu prasības dzīvojamo māju pārvaldīšanas biedrībām .

III. Kas jāpaveic pirms gada pārskata sagatavošanas – pamatlīdzekļu, krājumu un naudas līdzekļu inventarizācija. Ieņēmumu un izdevumu nodalīšana pa periodiem. Prasību un saistību salīdzināšana.

IV. Gada pārskata sastāvdaļas, sagatavošana, pārbaude, apstiprināšana, iesniegšana. Kā izvairīties no kļūdām gada pārskatos.

.


Semināra norise

09:50–10:00  pieslēgšanās e-semināram
10:00–12:00  seminārs

Jautājumus semināra vadītājam, lūdzu, iesūtīt: [email protected]


Pievienošanās e-semināram


Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “12.03.2024. e-seminārs: “Bezpeļņas organizāciju (biedrību, nodibinājumu, reliģisku organizāciju u.c.) grāmatvedības uzskaite un gada pārskatu sagatavošana””

Jums arī varētu patikt…