0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI SEMINĀRI 27.10.2023. e-seminārs: “Darba kārtība. Darba devēja likumīgās prasības darbinieka uzvedībai un to ievērošanas kontrolei. Cik precīzi nosakāmi ierobežojošie un aizliedzošie nosacījumi?”

27.10.2023. e-seminārs: “Darba kārtība. Darba devēja likumīgās prasības darbinieka uzvedībai un to ievērošanas kontrolei. Cik precīzi nosakāmi ierobežojošie un aizliedzošie nosacījumi?”

95.59

Karīna Platā – maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas Personāla dokumentu pārvaldība autore (2003.-2019.), informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore
Cena žurnālu abonentiem €69 + PVN, pārējiem €79 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

Kategorija:

E-seminārs!

Darba kārtība.
Darba devēja likumīgās prasības darbinieka uzvedībai un to ievērošanas kontrolei. Cik precīzi nosakāmi ierobežojošie un aizliedzošie nosacījumi?

27. oktobrī plkst. 10:00 – 12:00
.

Darba likums nosaka, ka darbiniekam ir pienākums veikt tos darbus, kuri nepieciešami viņa saistības pienācīgam izpildījumam, taču arī paredz pienākumu darba devējam – nodrošināt tādu darba organizāciju un darba apstākļus, lai darbinieks varētu izpildīt viņam noteikto darbu. Seminārā apskatīsim jautājumus saistītus ar darba kārtību, to noformēšanu noteiktos lokālajos normatīvajos aktos, kā arī to saturiskās nianses.

 1. Darba kārtība. Kādos dokumentos tā nosakāma? Kādi nosacījumi iekļaujami darba kārtības noteikumos atbilstoši likuma prasībām, to izpratne un iespējamo variantu atspoguļojums. Labās prakses ieteikumi katra darba devēja interešu aizsardzībai.
 2. Darbinieka saistību pamats. Kad darbiniekam kļūst saistoša darba kārtība? Cik bieži darba devējs var grozīt, papildināt un mainīt darba kārtības noteikumus?
 3. Darba kārtības neievērošanas sekas – disciplinārsods. Disciplinārsoda veidi, piemērošanas process un dokumentu pārvaldība. Tiesu prakse disciplinārsodu piemērošanā.
  .

Semināra norise

09:50–10:00  pieslēgšanās e-semināram
10:00–12:00  seminārs

Jautājumus semināra vadītājam, lūdzu, iesūtīt: [email protected]


Pievienošanās e-semināram


Vairāk par lektori

Karīna Platā – maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas Personāla dokumentu pārvaldība autore (2003.-2019.), informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla vadītāju, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “27.10.2023. e-seminārs: “Darba kārtība. Darba devēja likumīgās prasības darbinieka uzvedībai un to ievērošanas kontrolei. Cik precīzi nosakāmi ierobežojošie un aizliedzošie nosacījumi?””

Jums arī varētu patikt…

 • Darba līguma grozījumi, 23.08.2023. – e-semināra videoieraksts

  71.39
  Izvēlieties
 • Darba laiks. Kādi kritēriji ietekmē piemērojamā darba laika izvēli, 14.02.2023. – e-semināra videoieraksts

  59.29
  Izvēlieties
 • Darba samaksas juridiskie aspekti, 14.06.2023. – e-semināra videoieraksts

  71.39
  Izvēlieties
 • Atvaļinājumi. Atvaļinājumu veidi un būtiskākie aspekti to izmantošanā, 14.04.2023. – e-semināra videoieraksts

  71.39
  Izvēlieties