0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI 22.09.2022. e-seminārs: “Būtiskie grozījumi, precizējumi un papildinājumi Darba likumā, Atvaļinājuma naudas aprēķini, pensiju indeksācija 2022. gadā un atmaksājamās valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas”

22.09.2022. e-seminārs: “Būtiskie grozījumi, precizējumi un papildinājumi Darba likumā, Atvaļinājuma naudas aprēķini, pensiju indeksācija 2022. gadā un atmaksājamās valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas”

83.49

Maija Grebenko,
Mg.sci.oec., praktiskās grāmatvedības speciāliste, žurnāla Bilance rakstu ilggadējā autore, grāmatas “Darba likums un grāmatvedība” autore

Cena žurnālu abonentiem €59 + PVN, pārējiem €69 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

E-seminārs:

Būtiskie grozījumi, precizējumi un papildinājumi Darba likumā. Atvaļinājuma naudas aprēķini, pensiju indeksācija 2022. gadā un atmaksājamās valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas

22. septembris plkst. 10:00 – 12:30

 

 1. Grozījumi Darba likumā un ar to saistītajos likumos (pienākums sniegt informāciju darba ņēmējiem, darba līgumā sniedzamās ziņas, pārbaudes laika ilgums, neprognozējamā darba grafika īpatnības, komandējums, kas ir ilgāks par mēnesi, darba samaksa “nosūtītajam” darbiniekam, aprūpētāja atvaļinājums, atvaļinājums bērna tēvam un citi).
 2. 2022. g. II pusgada nepaliekamā minimuma palielināšanas ietekme uz fiziskās personas ienākumiem.
 3. Darba likuma normas, veicot atvaļinājuma naudas aprēķinus.
 4. Vidējās izpeļņas piemērošana, ja darbinieks nodarbināts nepilnu darba laiku.
 5. Vidējās izpeļņas noteikšana (stundas, dienas, mēneša); kad to piemēro.
 6. Atvaļinājuma naudas aprēķins, ja darbiniekam:
  – noteikts dažāds darba laiks;
  – noteikta summētā darba laika uzskaite;
  – atvaļinājums pāriet no viena uz otru mēnesī;
 7.  Vai jāapmaksā svētku dienas atvaļinājuma laikā?
 8. Šā gada dažādu pensiju indeksācijas īpatnības.
 9. Par pensionāru (autoratlīdzības saņēmēju) – VSAOI.
 10. Praktiskie piemēri, atbildes uz jautājumiem.

Semināra norise:
09:50–10:00  pieslēgšanās e-semināram
10:00–12:30  seminārs


E-seminārs ir tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam. E-semināra dalībniekiem ir iespēja sekot līdzi lektora vizuālajai un audio prezentācijai, kā arī rakstiski uzdot jautājumus.
Pēc pieteikšanās un rēķina apmaksas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums ar unikālu saiti (linku).
UZMANĪBU! Šī saite nedrīkst tikt pārsūtīta citiem, tā ir izmantojama tikai vienam lietotājam – pirmajam, kas ar to pieslēgsies!
Jūs saņemsiet  savā e-pastā arī – lektora sagatavotos izdales materiālus (pirms semināra),  e-semināra ierakstu (5 darba dienu laikā pēc e-semināra norises).

Ja veiksiet maksājumu vienu līdz trīs darba dienas pirms e-semināra norises, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevuma kopiju ([email protected])!


Papildinformācija par to, kā līdzdarboties seminārā, Jums tiks sniegta tiešraidē īsi pirms e-semināra sākuma. Neskaidrību gadījumā uz Jūsu jautājumiem atbildēs Klientu serviss (tālr. 67606110, [email protected])

Jautājumus semināra vadītājam, lūdzu, iesūtīt: [email protected]

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “22.09.2022. e-seminārs: “Būtiskie grozījumi, precizējumi un papildinājumi Darba likumā, Atvaļinājuma naudas aprēķini, pensiju indeksācija 2022. gadā un atmaksājamās valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas””