0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals E-ŽURNĀLI E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2020/09 (87)

E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2020/09 (87)

9.00

  • Darbaspēka nodokļi un ar tiem saistītās izmaksas ir viens no būtiskākajiem faktoriem, lai sekmīgi celtu valsts konkurētu pasaules tirgos. Numura intervijā saruna ar Elīnu Rītiņu, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) viceprezidenti.
  • Konkurences likuma aizsardzību var baudīt ne vien no jauna radīta prece, bet arī no jauna radīts formāts. Senāta sprieduma Nr. SKC-15/2020 analīze.
  • Aktualitātes saistībā ar Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem dokumentiem par patieso labuma guvēju (PLG), to saturu un noformēšanu, kā arī citām izmaiņām PLG paziņošanā Uzņēmumu reģistrā, kas stājās spēkā 2020. gada 1. jūlijā.
  • Maksātnespējas likuma regulējums drīzumā piedzīvos nozīmīgas izmaiņas. Reformas it īpaši skars ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesa un tiesiskās aizsardzības procesa regulējumu.
  • Aktuālākie Eiropas Savienības Tiesas  spriedumi publisko iepirkumu jomā, kas sniedz ieskatu publiskos iepirkumus regulējošās direktīvas 2014/24/ES normu piemērošanā.
  • Sākusi darboties atbalsta programma Covid-19 krīzes seku pārvarēšanai un nodarbinātības sekmēšanai tūrisma nozares uzņēmumiem
  • Tiesu prakse: vai pašvaldības darbinieks drīkst publiski masu medijos izteikt viedokli par to, kas notiek pie viņa darba devēja, un vai darbinieku drīkst sodīt par šādu rīcību?

 

Drukātā žurnāla abonenti e-žurnālu var lasīt bez maksas!Abonēt žurnālu BILANCES JURIDISKIE PADOMI var šeit!

 

E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2020/09 (87)

NUMURA INTERVIJA

Konkurētspējīgi nodokļi radīs vairāk nodokļu maksātāju. Saruna ar ELĪNU RĪTIŅU, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidenti

JURISTA PADOMS

Tiesības uz formāta aizsardzību. IVO MASKALĀNS, zvērināts advokāts, zvērinātu advokātu birojs COBALT

Aktualitātes patieso labuma guvēju atklāšanā Uzņēmumu reģistrā. EDGARS BUKA, Uzņēmumu reģistra Juridiskās nodaļas juriskonsults, un DIĀNA BUKĒVIČA, Uzņēmumu reģistra Juridiskās nodaļas juriskonsulte

Tiesiskās aizsardzības procesu tuvākā nākotne –kreditoru grupu pārbalsošana. EDVARTS PAULS INDĀRS, zvērinātu advokātu biroja PwC Legal jurista palīgs, un RIČARDS FREIMANIS, zvērinātu advokātu biroja PwC Legal jurists

Kā pārbaudīt starptautisko partneri? KONSTANTĪNS IVANOVS, Rīgas šķīrējtiesas tiesnesis, tiesību zinātņu doktors

FINANSES

Valsts atbalsts algu izmaksai tūrisma jomā nodarbinātajiem. IKARA KUBLIŅA, Bilance PLZ redaktora, ieskats LIAA seminārā

TIESU PRAKSE

Prasības tiesību neesamība vai pierādījumu trūkums. IVETA ZELTIŅA, Bc.oec., SIA JZ Consulting juriste

Tiesu prakse darba strīdos 2020. gadā. 5. turpinājums. KASPARS RĀCENĀJS, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības darba tiesību eksperts

IEPIRKUMI

Eiropas Savienības Tiesas spriedumi publisko iepirkumu lietās. EVIJA MUGINA, Iepirkumu uzraudzības biroja vadītājas vietniece, Juridiskā departamenta direktore


Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI  ik mēnesi publicē Latvijā autoritatīvu juristu sagatavotos aktuālāko tiesību normu skaidrojumus un praksē izmantojamus juridiskus padomus, tiesu prakses apskatus, kas galvenokārt saistīti ar nodokļu tiesībām, darba tiesībām, komerctiesībām, konkurences tiesībām u.tml.

Darbam noderīgu informāciju žurnālā atradīs grāmatvedības speciāli, kuriem visbiežāk nākas saskarties ar jaunāko normatīvo aktu izmaiņu piemērošanu praksē, kā arī personālvadības, lietvedības, darba aizsardzības, juridisko dienestu speciālisti, un, protams, komercsabiedrību valdes locekļi, uz kuriem gulstas vislielākā juridiskā atbildība par uzņēmuma darbību.

NB! Atgādinām, ka drukātā žurnāla abonenti e-žurnālu jau var lasīt bez maksas!Abonēt žurnālu BILANCES JURIDISKIE PADOMI var šeit!

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2020/09 (87)”

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: