0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals E-ŽURNĀLI E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2021/03 (93)

E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2021/03 (93)

9.00

Šeit var iegādāties atsevišķu e-žurnāla BILANCES JURIDISKIE PADOMI numuru. 

  • Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) nesen izdotie klientu izpētes un riska novērtējuma noteikumi paredz šo situāciju mainīt. Ko tas nozīmēs bankām un banku klientiem – par to saruna ar Kristapu Markovski, FKTK Naudas atmazgāšanas novēršanas un sankciju departamenta direktoru.
  • Ja ir tikusi nodibināta SIA, bet saimnieciskā darbība vairs nenotiek, sabiedrība kļūst neaktīva un vairs netiek plānots atjaunot tās darbību nākotnē, nepieciešams izbeigt tās darbību.
  • Viens no diskusijas pamatjautājumiem ir kļūdainā pieeja, liekot vienlīdzības zīmi starp nenoskaidrotas izcelsmes naudas līdzekļiem un noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem.
  • Pēdējie grozījumi Darba likumā ir aktuāli tiem darba devējiem un darba ņēmējiem, kuri saskaras ar darbinieku nosūtīšanu.
  • Investīciju stimuli 2020. gadā Latvijā ir nokritušies līdz 2018. gada līmenim un sasniedza 2,8 balles. Tas nozīmē, kā ārvalstu uzņēmēji var apsvērt iespējas investēt citur.
  • Arī nepārvaramas varas jeb force majeure noteikšana var būt sarežģīta. Šis franču vārds ļoti atšķirīgi tiek tulkots dažādās valodās, līdz ar to arī rada grūtības tā regulējuma izpratnē dažādās valstīs.

E-žurnāla lasīšana notiek TIKAI TIEŠSAISTĒ portālā BilancePLZ, tāpēc tā lasīšanai ir nepieciešams interneta pieslēgums. E-žurnālu nav iespējams izdrukāt, vai saglabāt savā ierīcē faila veidā. Lai lasītu e-žurnālu, pēc tā iegādes jāapmeklē PERSONĪGAIS KABINETS portālā BilancePLZ (https://www.plz.lv/profils/ezurnali/)

Drukātā žurnāla abonenti e-žurnālu šeit  var lasīt bez maksas!

 

E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2021/03 (93)

NUMURA INTERVIJA 

Banku sektors meklē zelta vidusceļu. Ikara Kubliņa saruna ar KRISTAPU MARKOVSKI, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas Naudas atmazgāšanas novēršanas un sankciju departamenta direktoru.

JURISTA PADOMS

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību likvidācija. INDRA AUŽELE, Mg.iur., Uzņēmumu reģistra Juridiskās nodaļas vadītāja

Nenoskaidrotas izcelsmes vai noziedzīgi iegūti līdzekļi? OLAVS CERS, zvērināts advokāts, zvērinātu advokātu biroja CersJurkāns vadītājs un partneris

Tiesiskās aizsardzības procesi kļūs pieejamāki no izmaksu viedokļa. RIČARDS FREIMANIS, zvērinātu advokātu biroja PricewaterhouseCoopers Legal vecākais jurists

Darbinieku nosūtīšana – paplašināts regulējums. KRISTĪNE PATMALNIECE, zvērināta advokāte, zvērinātu advokātu birojs COBALT

Force majeure starptautiskos darījumos. KONSTANTĪNS IVANOVS, tiesību zinātņu doktors, starptautiskā advokātu biroja Foxen Law Office padomnieks, Rīgas šķīrējtiesas šķīrējtiesnesis

INVESTĪCIJAS

Cilvēkkapitāls, digitalizācija un zaļā ekonomika. Ineses Helmanes ieskats diskusijā “Kā atgūt Latvijas ekonomiku pēc Covid-19 un palielināt investīcijas ilgtermiņā?”

 TIESU PRAKSE

Tiesu prakse publisko iepirkumu lietās. EVIJA MUGINA, Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāja vietniece, Juridiskā departamenta direktore

Tiesu prakse darba strīdos 2020. gadā. Noslēgums. Sākumu sk. žurnāla 2020. gada marta numurā un turpinājumu turpmākajos numuros. KASPARS RĀCENĀJS, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības darba tiesību eksperts


Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI  ik mēnesi publicē Latvijā autoritatīvu juristu sagatavotos aktuālāko tiesību normu skaidrojumus un praksē izmantojamus juridiskus padomus, tiesu prakses apskatus, kas galvenokārt saistīti ar nodokļu tiesībām, darba tiesībām, komerctiesībām, konkurences tiesībām u.tml.

Darbam noderīgu informāciju žurnālā atradīs grāmatvedības speciāli, kuriem visbiežāk nākas saskarties ar jaunāko normatīvo aktu izmaiņu piemērošanu praksē, kā arī personālvadības, lietvedības, darba aizsardzības, juridisko dienestu speciālisti, un, protams, komercsabiedrību valdes locekļi, uz kuriem gulstas vislielākā juridiskā atbildība par uzņēmuma darbību.

NB! Atgādinām, ka drukātā žurnāla abonenti e-žurnālu šeit var lasīt bez maksas!

Abonēt žurnālu BILANCES JURIDISKIE PADOMI var šeit!

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2021/03 (93)”

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: