0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals E-ŽURNĀLI E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2021/11 (101)

E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2021/11 (101)

9.00

Šeit var iegādāties atsevišķu e-žurnāla BILANCES JURIDISKIE PADOMI numuru. 

  • Linda Miezīte: Nerezidentam, kaut arī ir maksāti nodokļi, nekādi pabalsti nepienākas.
  • 2021. gada sākumā stājās spēkā grozījumi Darba likumā, kas noteic galvenos darba devēja pienākumus, nosūtot darbinieku veikt darbu ārpus Latvijas.
  • Summētā darba laika organizācija nevar pasliktināt darbinieku stāvokli, salīdzinot ar darbiniekiem, kuriem noteikts normālais darba laiks.
  • Kaut arī dalībnieks līdz ar izslēgšanu no sabiedrības zaudē tiesības uz kapitāla daļām, tomēr viņš nezaudē tiesības uz ieguldījuma izmaksu.
  • Gan sabiedriskā vietā filmēts notikums, gan videoreģistratoru uzņemti ieraksti ir uzskatāmi par tiesiski iegūtiem materiāliem.


E-žurnāla lasīšana notiek TIKAI TIEŠSAISTĒ portālā BilancePLZ, tāpēc tā lasīšanai ir nepieciešams interneta pieslēgums. E-žurnālu nav iespējams izdrukāt, vai saglabāt savā ierīcē faila veidā. Lai lasītu e-žurnālu, pēc tā iegādes jāapmeklē PERSONĪGAIS KABINETS portālā BilancePLZ (https://www.plz.lv/profils/ezurnali/)

Drukātā žurnāla abonenti e-žurnālu var lasīt bez maksas!Abonēt žurnālu BILANCES JURIDISKIE PADOMI var šeit!

E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2021/11 (101)

NUMURA TĒMA

Nodokļus maksā, bet pabalsti nepienākas. Kā tas var būt? LINDA MIEZĪTE, finanšu kompānijas Mensarius vadītāja, LDDK mazo un vidējo uzņēmumu MVU platformas un biedrības Sadarbības platforma pārstāve

JURISTA PADOMS

Ceļvedis veiksmīgai darbinieku nosūtīšanai darba veikšanai Eiropas Savienībā. ALISE VALDEMĀRE, zvērinātu advokātu biroja BDO Law vecākā juriste

Kā rīkoties, ja uzņēmumā pārbaudi sākusi Datu valsts inspekcija? ZANES AKERMANES, zvērinātu advokātu biroja Sorainen zvērinātas advokātes, ieteikumi seminārā “Datu aizsardzība uzņēmuma ikdienā”

Kā nepārkāpt datu aizsardzības regulējumu, veicot video un audio ierakstus? JŪLIJAS TERJUHANAS, zvērinātu advokātu biroja Sorainen juristes, sertificēta personas datu aizsardzības speciālistes, ieteikumi seminārā “Datu aizsardzība uzņēmuma ikdienā”

CMR konvencijas piemērošana un šķīrējtiesas atruna. ILGA NERETNIECE, Rīgas šķīrējtiesas administratīvā direktore

JURIDISKIE JAUNUMI

  • Notāriem un tiesu izpildītājiem noteic saimnieciskās darbības formu
  • E-identifikācija privātā sektora pakalpojumu saņemšanai
  • Var saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas

IEPIRKUMI

Tiesu prakse publisko iepirkumu lietās. EVIJA MUGINA, Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāja vietniece, Juridiskā departamenta direktore

TIESU PRAKSE

Atšķirīga tiesu nostāja apdrošinātāju regresa prasībās pret dzīvojamo māju pārvaldniekiem. JĀNIS ZELTIŅŠ, Mg.iur, SIA Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde administratīvais direktors

No SIA izslēgtam dalībniekam izmaksājamā ieguldījuma apmērs. Pēc SENĀTA sprieduma lietā Nr. SKC-93/2021

Neplānotas virsstundas darbinieka darbnespējas gadījumā. KASPARS RĀCENĀJS, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības darba tiesību eksperts


Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI  ik mēnesi publicē Latvijā autoritatīvu juristu sagatavotos aktuālāko tiesību normu skaidrojumus un praksē izmantojamus juridiskus padomus, tiesu prakses apskatus, kas galvenokārt saistīti ar nodokļu tiesībām, darba tiesībām, komerctiesībām, konkurences tiesībām u.tml.

Darbam noderīgu informāciju žurnālā atradīs grāmatvedības speciāli, kuriem visbiežāk nākas saskarties ar jaunāko normatīvo aktu izmaiņu piemērošanu praksē, kā arī personālvadības, lietvedības, darba aizsardzības, juridisko dienestu speciālisti, un, protams, komercsabiedrību valdes locekļi, uz kuriem gulstas vislielākā juridiskā atbildība par uzņēmuma darbību.

NB! Atgādinām, ka drukātā žurnāla abonenti e-žurnālu jau var lasīt bez maksas!Abonēt žurnālu BILANCES JURIDISKIE PADOMI var šeit!

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “E-žurnāls “BILANCES JURIDISKIE PADOMI” 2021/11 (101)”

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: