Veikals BILANCES AKADĒMIJA Kursi “Nodokļu grāmatvedība” (22.09.2020.-20.10.2020.)

Kursi “Nodokļu grāmatvedība” (22.09.2020.-20.10.2020.)

356.95

Lektore: Mg.oec., doktorante, Latvijas Republikas sertificēta grāmatvede, nodokļu un grāmatvedības kursu pasniedzēja, ārpakalpojuma grāmatvede Aļona Irmeja.

Cena žurnālu abonentiem €285 + PVN, pārējiem €295 + PVN.

Ja esiet kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

Kursi “Nodokļu grāmatvedība”

Mācību norises laiks un vieta: 22.09.2020., 29.09.2020., 06.10.2020., 13.10.2020. un 20.10.2020. no plkst. 09.00 līdz 16.00 Graudu ielā 68, Rīgā.


Kursu “Nodokļu grāmatvedība” mērķis – mācību procesa rezultātā izprast un apgūt nodokļus, to objektus, aprēķināšanas, deklarēšanas un maksāšanas kārtību.

Kursi “Nodokļu grāmatvedība” paredzēta grāmatvežiem, finanšu direktoriem, uzņēmuma vadītājiem un citiem interesentiem, kas vēlas nostiprināt savas zināšanas nodokļos.

Mācību laikā tiks apskatīta nodokļu likumdošana un praktiski piemēri, tiks risināti uzdevumi, lai padziļināti izprastu LR  nodokļu sistēmu.


Kursu “Nodokļu grāmatvedība” saturs 

Pirmā diena

 • Nodokļu sistēma LR: nodokļu veidi, to objekti, nodokļu deklarēšanas un maksāšanas kārtība. Nodokļu maksātāja pienākumi, tiesības un atbildība. Nodokļu pārbaudes. Praktiski piemēri.
 • Mikrouzņēmumu nodoklis (MUN): nodokļa maksātāji, ierobežojumi MUN maksātājiem. MUN aprēķināšana, deklarēšana un maksāšana. Darbinieku sociālās garantijas un nodokļu atvieglojumi. Deklarācijas aizpildīšana.

 Otrā diena

 • Dabas resursu nodoklis: nodokļa objekti un aprēķināšana. Atbrīvojumi.
 • Akcīzes nodoklis: nodokļa objekti. Atbrīvojumi no nodokļa.
 • Nekustamā īpašuma nodoklis: nodokļa objekti, maksāšanas kārtība. Atbrīvojumi no nodokļa.
 • Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis: nodokļa objekts un maksātāji, maksāšanas kārtība, atbrīvojumi. Dažādas praktiska situācijas.
 • Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (VSAOI): sociāli apdrošināmās personas un to reģistrācija. VSAOI objekts. VSAOI likmes, aprēķināšanas, deklarēšanas un maksāšanas kārtība.

 Trešā diena

 • Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN): IIN objekti un progresīvās likmes. Ar nodokli neapliekamie ienākumi. Atvieglojumi. Algas nodokļa aprēķināšana. Paziņojumi par fiziskajām personām izmaksātajām summām. Gada ienākumu deklarācija. 2020. gada IIN izmaiņas.
 • Pašnodarbinātas personas nodokļi: kādus nodokļa veidus var izvēlēties maksāt saimnieciskās darbības veicēji: IIN vispārējā kārtībā, mikrouzņēmuma nodoklis vai patentmaksa.  Katra nodokļa veida īpatnības un uzskaite, atskaites.

 Ceturtā diena

 • Pievienotās vērtības nodoklis (PVN): PVN darījumi, likmes, neapliekami darījumi. Priekšnodoklis un to korekcija. Priekšnodokļa atgriešana no ES dalībvalstīm. Darījumi ar ES un trešajām valstīm. Īpašās PVN piemērošanas kārtības (ar lietotām mantām, būvniecībā, metāllūžņos u.c.), PVN deklarācija un pielikumi. Praktiski piemēri un uzdevumi.

Piektā diena

 • Uzņēmumu ienākuma nodoklis (UIN): UIN aprēķināšana un deklarēšana. Ar nodokli apliekamie objekti un bāze. Nodokļa likmes pielietošana. Ar saimniecisko darbību nesaistīti izdevumi, īpaši uzskaitāmie izdevumi. Pārejas noteikumi. UIN deklarācija.

Mācību kursa apmeklētāji saņems apliecību par kursu Nodokļu grāmatvedība apgūšanu.


Papildus informācija: Zanda Raciborska – zanda@lid.lv, 67606110.

Pieteikšanās un rēķinu apmaksa – līdz 18. septembrim (ieskaitot)!


Informējam, ka šis ir publisks pasākums, un tā norise var tikt atspoguļota plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, fiksējot arī jūsu dalību šajā pasākumā. Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta e apakšpunktam.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kursi “Nodokļu grāmatvedība” (22.09.2020.-20.10.2020.)”

Jums arī varētu patikt…

 • Kursi “Personāls un darba samaksa” interneta tiešraidē un video ierakstā (22.09.2020.-24.11.2020.)

  285.56
  Izvēlieties
 • FINANŠU GRĀMATVEDĪBA – kursu videoieraksts

  240.79
  Izvēlieties

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: