0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIProjektēšanai nepiemēro "reverso" PVN piemērošanas kārtību

Projektēšanai nepiemēro “reverso” PVN piemērošanas kārtību

Jautājums. Vai projektēšana apliekama ar PVN jeb arī jāpiemēro "reverss"? Atbildi sniedz Valsts ieņēmumu dienests Likuma „Par pievienotās vērtības nodokli” 13.6panta pirmā daļa nosaka, ka šā panta izpratnē būvniecības pakalpojumi ir būvdarbu veikšana jaunas būves (ēkas, inženierbūves) būvēšanai vai esošās būves vai tās daļas renovācijai, rekonstrukcijai, restaurācijai, konservācijai vai nojaukšanai. Saskaņā ar Ministru kabineta 2006.gada 14.novembra noteikumu Nr.933 „Likuma „Par pievienotās vērtības nodokli” normu piemērošanas kārtība” 293.4punktu minētā likuma 13.6panta normas neattiecas uz projektēšanu. Ņemot vērā minēto, projektēšanai piemērojama likumā „Par pievienotās vērtības nodokli” noteiktā vispārējā pievienotās vērtības nodokļa piemērošanas kārtība.   vai projektēšana apliekama ar PVN jeb arī jāpiemēro…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Jautājums. Vai projektēšana apliekama ar PVN jeb arī jāpiemēro "reverss"? Atbildi sniedz Valsts ieņēmumu dienests Likuma „Par pievienotās vērtības nodokli” 13.6panta pirmā daļa nosaka, ka šā panta izpratnē būvniecības pakalpojumi ir būvdarbu veikšana jaunas būves (ēkas, inženierbūves) būvēšanai vai esošās būves vai tās daļas renovācijai, rekonstrukcijai, restaurācijai, konservācijai vai nojaukšanai. Saskaņā ar Ministru kabineta 2006.gada 14.novembra noteikumu Nr.933 „Likuma „Par pievienotās vērtības nodokli” normu piemērošanas kārtība” 293.4punktu minētā likuma 13.6panta normas neattiecas uz projektēšanu. Ņemot vērā minēto, projektēšanai piemērojama likumā „Par pievienotās vērtības nodokli” noteiktā vispārējā pievienotās vērtības nodokļa piemērošanas kārtība.  

vai projektēšana apliekama ar PVN jeb arī jāpiemēro reverss?

  Atbilde

Likuma „Par pievienotās vērtības nodokli” 13.6panta pirmā daļa nosaka, ka šā panta izpratnē būvniecības pakalpojumi ir būvdarbu veikšana jaunas būves (ēkas, inženierbūves) būvēšanai vai esošās būves vai tās daļas renovācijai, rekonstrukcijai, restaurācijai, konservācijai vai nojaukšanai.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2006.gada 14.novembra noteikumu Nr.933 „Likuma „Par pievienotās vērtības nodokli” normu piemērošanas kārtība” 293.4punktu minētā likuma 13.6panta normas neattiecas uz projektēšanu.

Ņemot vērā minēto, projektēšanai piemērojama likumā „Par pievienotās vērtības nodokli” noteiktā vispārējā pievienotās vērtības nodokļa piemērošanas kārtība.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: