0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTISaeima sanāk uz ārkārtas sesiju

Saeima sanāk uz ārkārtas sesiju

Ceturtdien, 5.jūlijā, Saeima ārkārtas sesijas ārkārtas sēdē  lems par uzticības izteikšanu tieslietu ministram Jānim Bordānam. Savukārt otrajā ārkārtas sesijas ārkārtas sēdē, kas sāksies pēc pirmās sēdes beigām, Saeimas darba kārtībā iekļauts 31 jautājums. Saeima skatīs virkni komisijās sagatavotu likumprojektu, kā arī vērtēs, vai nodot komisijām vairākus Ministru kabineta izstrādātus likumprojektus. Saeima galīgajā lasījumā skatīs grozījumus Izglītības likumā, kas paredz precizēt ierobežojumus personai strādāt par pedagogu. Lai mazinātu administratīvo tiesu noslodzi, parlamenta darbakārtībā otrajā lasījumā ir arī grozījumi Administratīvā procesa likumā, kas paredz efektivizēt lietu izskatīšanas gaitu administratīvajās tiesās un ieviest plašāku rakstveida procesa izmantošanu administratīvo lietu izskatīšanā. Tāpat Saeima pirmajā…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Ceturtdien, 5.jūlijā, Saeima ārkārtas sesijas ārkārtas sēdē  lems par uzticības izteikšanu tieslietu ministram Jānim Bordānam.

Savukārt otrajā ārkārtas sesijas ārkārtas sēdē, kas sāksies pēc pirmās sēdes beigām, Saeimas darba kārtībā iekļauts 31 jautājums. Saeima skatīs virkni komisijās sagatavotu likumprojektu, kā arī vērtēs, vai nodot komisijām vairākus Ministru kabineta izstrādātus likumprojektus.

Saeima galīgajā lasījumā skatīs grozījumus Izglītības likumā, kas paredz precizēt ierobežojumus personai strādāt par pedagogu.

Lai mazinātu administratīvo tiesu noslodzi, parlamenta darbakārtībā otrajā lasījumā ir arī grozījumi Administratīvā procesa likumā, kas paredz efektivizēt lietu izskatīšanas gaitu administratīvajās tiesās un ieviest plašāku rakstveida procesa izmantošanu administratīvo lietu izskatīšanā.

Tāpat Saeima pirmajā lasījumā skatīs grozījumus Kriminālprocesa likumā, kas paredz sekmēt krimināltiesisko attiecību taisnīgu noregulējumu un nodrošināt iespēju aizstāvim un prokuroram iesniegt papildu pieradījumus tiesas izmeklēšanas laikā.

Tostarp Saeima nodos grozījumus likumā “Par tautas nobalsošanu un likumu ierosināšanu” otrreizējai caurlūkošanai par tā virzību atbildīgajai Juridiskajai komisijai un lems par termiņu, kādā iesniedzami priekšlikumi un likums atkārtoti izskatāms.

 

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: