0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIŠodien arī Latvijā tiek atzīmēta drošāka interneta diena

Šodien arī Latvijā tiek atzīmēta drošāka interneta diena

Šodien, 5.februārī, jau 10. gadu pēc kārtas visā pasaulē tiks atzīmēta Drošāka interneta diena. Šogad šo dienu atzīmēs vairāk nekā 100 pasaules valstīs, ieskaitot visas 27 Eiropas Savienības dalībvalstis, tai skaitā Latvijā, informē CERT.LV (Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija) . Šī gada vadmotīvs ir tiesības un atbildība internetā. Centrālais Drošāka interneta dienas pasākums būs Net-Safe Latvia organizētais jauniešu forums ar devīzi "Cieni sevi un citus internetā!", bet tas nebūt nebūs vienīgais. Informācija par Drošāka interneta dienas norisi un aktivitātēm Latvijā atrodama mājas lapā www.drossinternets.lv. Starptautiskā sanāksmē diskutēs par informācijas un elektronisko sakaru tīklu drošību Lai turpinātu attīstīt un paaugstināt…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Šodien, 5.februārī, jau 10. gadu pēc kārtas visā pasaulē tiks atzīmēta Drošāka interneta diena. Šogad šo dienu atzīmēs vairāk nekā 100 pasaules valstīs, ieskaitot visas 27 Eiropas Savienības dalībvalstis, tai skaitā Latvijā, informē CERT.LV (Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija) . Šī gada vadmotīvs ir tiesības un atbildība internetā. Centrālais Drošāka interneta dienas pasākums būs Net-Safe Latvia organizētais jauniešu forums ar devīzi "Cieni sevi un citus internetā!", bet tas nebūt nebūs vienīgais. Informācija par Drošāka interneta dienas norisi un aktivitātēm Latvijā atrodama mājas lapā www.drossinternets.lv.

Starptautiskā sanāksmē diskutēs par informācijas un elektronisko sakaru tīklu drošību

Lai turpinātu attīstīt un paaugstināt elektronisko sakaru tīklu drošību Eiropas Savienībā (ES), šodien un rīt Rīgā notiek Eiropas Tīklu un informācijas drošības aģentūras (ENISA) darba grupas sanāksme. Tā ir pirmais šāda līmeņa ENISA pasākums Latvijā. Tajā piedalās aptuveni 30 pārstāvji no ES dalībvalstīm, Eiropas Komisijas (EK), ENISA un BEREC. Latviju sanāksmē pārstāvēs Satiksmes ministrija un CERT.LV. Sanāksmē paredzēts izskatīt jautājumus par ES prasību piemērošanu attiecībā uz ziņošanu par incidentiem publiskajos elektronisko sakaru tīklos un minimālajām drošības prasībām publiskajiem elektronisko sakaru tīkliem. Tāpat sanāksmes laikā EK pārstāvis sniegs informāciju par Eiropas Savienības IT drošības stratēģijas projektu, bet Latvijas Nacionālās IT drošības padomes priekšsēdētājs un CERT.LV vadītāja sniegs informāciju par Latvijas IT drošības sistēmas uzbūvi un aktualitātēm IT drošībā Latvijā.   Informācijai CERT.LV darbojas kopš 2011.gada 1.februāra saskaņā ar Informācijas tehnoloģiju drošības likumu un ir atbildīga par informācijas tehnoloģiju drošības veicināšanu Latvijā. CERT.LV tās uzdevumus izpilda Aizsardzības ministrijas pārraudzībā.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: