Vēl līdz 15. novembrim var pieteikt pretendentus nominācijai “Gada grāmatvedis 2019” un “Par mūža ieguldījumu”!

(5)

Novērtējot to atbildīgo darbu, kādu grāmatvedis veic ikdienā, un apzinoties, ka no viņa precizitātes, zināšanām un erudīcijas lielā mērā ir atkarīga uzņēmuma vai iestādes finanšu sakārtotība un veiksmīga turpmākā attīstība, žurnāls BILANCE jau astoto gadu aicina pieteikt spējīgākos grāmatvedības speciālistus godpilnajai nominācijai

Gada grāmatvedis 2019,  kā arī speciālbalvai Par mūža ieguldījumu grāmatvedībā.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma anketas līdz 15. novembrim! 

PIETEIKUMU ANKETU AIZPILDĪT ŠEIT

Atgādinām, ka kandidātu godpilnajam titulam var izvirzīt jebkurš: uzņēmuma, iestādes vai organizācijas vadītājs, kolēģi, sadarbības partneri, kā arī grāmatvedis nominācijai var pieteikties pats. Tāpat var pieteikt iepriekšējos gados nominācijai pieteiktos grāmatvežus.

Balvas pasniegšanas svinīgā ceremonija notiks 29. novembrī žurnāla Bilance gadskārtējā konferencē „Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi”, kas šogad tiek rīkota Latvijas Universitātes Zinātņu mājā.

PIETEIKTIES KONFERENCES APMEKLĒJUMAM

Gada grāmatvedis 2018Atgādinām, ka  balvu “Gada grāmatvedis” 2018. gadā saņēma Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas galvenā grāmatvede Daiga Olševska. Fragments no intervijas ar viņu lasāms šeit.

Savukārt balvu “Par mūža ieguldījumu” saņēma Gaida Kalniņa, zvērināta revidente, ekonomisko zinātņu doktore un grāmatvedības pasniedzēja ar 44 gadu stāžu, arī žurnāla BILANCE ilggadēja autore.

Lasiet arī: Noskaidroti “Gada grāmatvedis 2018” un “Par mūža ieguldījumu” balvas ieguvēji

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(5)