Zelta rudenī ieprieciniet grāmatvedi ar Bilances Zelta komplektu!

72
(5)

Skaistajā lapkritī atkal laiks padomāt par to, kā izglītosimies un pilnveidosimies profesionāli. Grāmatvežiem un citiem uzņēmumu, organizāciju un iestāžu atbildīgajiem darbiniekiem teicams palīgs un padomdevējs būs BILANCES ZELTA KOMPLEKTS, ko 2020. gadam sagatavojusi izdevniecība Lietišķās informācijas dienests.

VAIRĀK PAR KOMPLEKTA ABONĒŠANU ŠEIT!

Žurnāla BILANCE vārds grāmatvedības profesionāļiem nav jāatgādina – jau kopš 2000. gada žurnāls rod ceļu pie grāmatvedības un finanšu jomā izglītoties griboša lasītāja. 2020. gadā žurnālam svinēsim 20. jubileju! Visu šajos gados izdotos žurnāla numuru arhīvu abonentiem ir iespējams lasīt elektroniski, pārliecināties, kā mainījies un pilnveidojies nozares regulējums.

Taču grāmatvežu darbā neiztikt arī bez juridiskām priekšzināšanām. Žurnālā BILANCES JURIDISKIE PADOMI pieredzējuši juristi sniedz ieteikumus nodokļu piemērošanā, skaidro Darba likuma normas, izglīto konkurences un iepirkumu jomā, analizē jaunāko tiesu praksi u.c. Uzziniet, kā veikt klientu izpēti, aizsargāt personas datus un komercnoslēpumus, ievērot patērētāju un autoru tiesības, strādāt ar kreditoriem, izvērtēt līgumus ar darbiniekiem, partneriem un klientiem!

Šoruden, kā esat pamanījuši, esam pilnveidojuši arī portālu BilancePLZ, lai visa grāmatveža darbam nepieciešamā informācija būtu ērti pieejama vienuviet digitālā vidē. Portālā apkopotas aktuālās ziņas, kompetentu grāmatvedības un finanšu speciālistu atbildes un žurnāla BILANCE nozīmīgākie raksti. Abonenti tos var saglabāt savā portāla profilā, atzīmējot ar grāmatzīmi un sašķirojot pēc pašu izvēlētiem kritērijiem izveidotās mapēs. Jums svarīgā informācija būs pieejama tiešsaistē jebkurā laikā un vietā! Esam ieviesuši kalendāru ar svarīgiem atgādinājumiem. Tikai abonentiem ir iespēja uzdot tiešsaistē jautājumus ekspertiem!

Atgādinām par priekšrocībām BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentiem:

  • Bezmaksas e-seminārs par jaunāko likumu normu piemērošanu 2020. gadā.
  • Atlaides dalības maksai BILANCES AKADĒMIJAS semināros un kursos.
  • Atlaide dalībai ikgadējā BILANCES KONFERENCĒ
  • Iespēja uzzināt aktualitātes nodokļu, grāmatvedības, darba tiesību, komerctiesību u.c. likumdošanā.
  • Nozares ekspertu atbildes uz aktuāliem jautājumiem.
  • Iespēja izmantot veidlapas un kalkulatorus, kalendārus ar atgādinājumiem par atskaišu nodošanu u.c.
  • Iespēja saglabāt aktuālus rakstus portālā BilancePLZ un izmantot žurnālu BILANCE un BILANCES JURIDISKIE PADOMI E-arhīvu.

Visi BILANCES ZELTA KOMPLEKTA 2020. gada abonenti piedalās izlozē par iespēju Lieldienās atpūsties skaistajā Francijas pilsētā Tulūzā  (loterijas noteikumi, loterijas atļaujas Nr.5980).

ABONĒT ŠEIT!

Novērtējiet šo rakstu
(5)