0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals GRĀMATAS APKLUSTI UN KLAUSIES!
Izpārdošana!

APKLUSTI UN KLAUSIES!

Original price was: €12.72.Current price is: €5.00.

Patiesība par to, kādai jābūt saskarsmei darbavietā
Autori: Teo Teobalds, Kerijs Kūpers

Apklusti un klausies! sagādājusi kaut ko ikvienam, kam jāsaskaras ar pašizpausmes izaicinājumu mūsdienu daudzo informācijas kanālu uzņēmējdarbības pasaulē, sākot ar pārrunām par algas paaugstinājumu un beidzot ar pārsteiguma faktora iekļaušanu prezentācijā. Tātad, ja jums ir apnikuši komercdzīves untumi un ieradumi, atgriezieties atpakaļ pie pamatiem.

GRĀMATAS SATURS:
1. DAĻA. Ieskats
1. Atklāsmes

Patiesība par godīgumu, harizmu, stāstniecību, u.c.
2. Kāda veida saskarsmes meistars jūs esat?
Patiesība par jūsu individuālo stilu
2. DAĻA. Kā…
Ievads
3. Patiesība par lasīšanu

Kā, Kad. Lielāka labuma gūšana no tā, ko jūs lasāt
4. Patiesība par rakstīšanu
Konteksts, gramatika, balss tonis un vienkāršas valodas lietošana
5. Pārliecināšana
Mācieties no reklāmām – izlasiet gadījuma aprakstu – pamēģiniet paši
6. Rakstīšana – rīcības noteikumi
Kā rakstīt e-pastu, tekstu un interneta materiālu
7. Klausīšanās
Kā un kad
8. Runāšana
Kā un kad
9. Klausīšanās un runāšana – rīcības noteikumi
10. Jušana

Pirmie iespaidi, ķermeņa valoda, kultūra
3. DAĻA. Veiksmes plānošana
11. Plānošana

Pārbaude, laika plānošana, mērķa uzstādīšana un sasniegšana
12. Sešas vienkāršas metodes
Veidi, kā ieviest plānu
1. Pielikums Ieteicamā lasāmviela
2. Pielikums Autoru saraksts


PAR AUTORIEM:
Teo Teobalds ir veidojis karjeru komunikācijas zinātnē – novērojot veiksmīgas komunikācijas sniegtos augļus un tās neveiksmīgāko paraugu sekas. Bijušais BBC direktors, radio reklāmas sastādītājs un mārketinga daļas vadītājs, iepazinis komunikāciju daudz dziļāk, nekā tikai garāmejot. Kā pārdevējs, kas tieši sadarbojas ar klientu, viņš ātri izprata ziņojumu veidošanas jēdzienu – tūkstoš radio reklāmu uzrakstīšana viņam iemācīja, kā pavēstīt ziņojuma būtību un padarīt to dzīvīgu un interesantu, bet formālā mārketinga izglītība ļāva izprast nepieciešamību plānot, kas tiek teikts un kā tas tiek pateikts.
Pēdējā laikā viņš pievērsās tīmekļa (Web) lapu, uzņēmējdarbības apmācības materiālu izveidei un augstākā līmeņa uzņēmējdarbības līderu un akadēmiķu intervēšanai. Šī grāmata, kas radusies kopīgi ar profesoru Kūperu, ir viņa centienu auglis.
Vairāk par Teo rakstiem, sabiedriskajām runām un komunikācijas apmācības aktivitātēm lasiet www.shutupand.co.uk

Kerijs Kūpers ir Organizāciju psiholoģijas un veselības profesors Lankasteras Universitātes Vadības Skolā un Lankasteras Universitātē Apvienotajā Karalistē. Izcilo akadēmiķi un populāro komunikācijas zinātnieku Keriju ilgstoši fascinēja tas, kas liek mums kustēties, un, vēl svarīgāk, tas, kas to liedz. Interese par šīm problēmām viņu padarīja par vadošo autoritāti darba stresa jautājumos, un ne tikai. Kerijs Kūpers ir autors vairāk nekā 100 grāmatām par vadības un organizācijas psiholoģijas tēmām, regulāri raksta nacionālajai un speciālajai presei, kā arī ir biežs viesis radio un televīzijā, kur viņa viedokļi par daudziem uzņēmējdarbības jautājumiem un dzīvi vispār tiek augstu vērtēti.
Viņš ir Britu Psiholoģijas biedrības, Karaliskās Mākslas biedrības, Karaliskās Medicīnas biedrības un Karaliskās Veselības biedrības biedrs, kā arī Sociālo Zinātņu akadēmijas akadēmiķis, Britu Vadības akadēmijas prezidents, Licencētā vadības institūta biedrs un viens no pirmajiem Amerikas Vadības akadēmijas biedriem Apvienotajā Karalistē. Viņš ir arī Labklājības darbinieku institūta prezidents, Britu Padomdevēju asociācijas viceprezidents, Samariešu vēstnieks un Nacionālās fobistu savienības patrons.


PRODUKTA DETAĻAS:
Formāts: 210x140mm, mīkstie vāki, 200. lpp.
ISBN: 978-9984-9952-8-1
Izdošanas gads: 2008
Izdevējs: Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “APKLUSTI UN KLAUSIES!”