0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals GRĀMATAS KARJERAS VEIDOŠANA GRŪTOS LAIKOS
Izpārdošana!

KARJERAS VEIDOŠANA GRŪTOS LAIKOS

Original price was: €12.34.Current price is: €4.00.

Autors: Autoru kolektīvs

Harvard Business Review on

Vadītājiem ir jārīkojas pārdomāti un stratēģiski, veidojot savu karjeru ekonomiski grūtos laikos. Veiksmīgas karjeras vadīšanas pamatā ir pārdomāti lēmumi un plānošana. Šajā izdevumā gūsiet būtiskākos padomus, kas jums nepieciešami, lai uzturētu karjeru vēlamajā virzienā esošajos grūtajos laikos un turpmāk.

Vadītājiem ir jārīkojas pārdomāti un stratēģiski, veidojot savu karjeru ekonomiski grūtos laikos. Veiksmīgas karjeras vadīšanas pamatā ir pārdomāti lēmumi un plānošana. Šajā izdevumā gūsiet būtiskākos padomus, kas jums nepieciešami, lai uzturētu karjeru vēlamajā virzienā esošajos grūtajos laikos un turpmāk.


PAR GRĀMATU:
Šīs grāmatu sērijas mērķis ir sniegt vadītājiem un profesionāļiem pamatinformāciju, kā saglabāt konkurētspēju mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē. Grāmatu sērijā apkopoti labākie žurnālā Harvard Business Review publicētie raksti – izcilu domātāju un zinātnieku pētījumi, kas paver ieskatu jaunās idejās un koncepcijās, kā arī daudzsološu zvaigžņu skatījums uz novitātēm mūsdienu biznesā. Žurnāls Harvard Business Review ir nozīmīgs informācijas avots mērķtiecīgiem vadītājiem un uzņēmējiem visā pasaulē.


GRĀMATAS SATURS:
Kā nosargāt savu darbavietu ekonomiskās lejupslīdes laikā
Džaneta Banksa un Diāne Kutū
Drosme kā prasme
Ketlīna Rierdona
Kā palikt nepareizajā karjerā
Hermīnija Ibarra
Izdzīvošanas vadlīnijas līderiem
Ronalds Haifecs un Mārtijs Linskijs
Pareizais veids, kā tikt atlaistam
Lorenss Staibels un Marianne Pībodija
Cīņa par atgriešanos:
kā izcili līderi atspirgst pēc katastrofām karjerā
Džefrijs Zonnenfelds un Endrū Vards
Kā darbojas elastīgums
Diāne Kutū
Kāds ir jūsu stāsts?
Hermīnija Ibarra un Kents Lainbeks


PAR AUTORIEM:
DŽANETA BANKSA (JANET BANKS) ir FleetBoston Financial bijusī ģenerāldirektore un Chase Manhattan Bank bijusī viceprezidente, atbildīgā par līderības attīstību un vadības pēctecības plānošanu. Viņa dzīvo Bostonā un turpina atbalstīt bezpeļņas uzņēmumus.

RONALDS HAIFECS UN MĀRTIJS LINSKIJS (RONALD A. HEIFETZ, MARTY LINSKY) māca līderību Džona Kenedija Valdības skolā Hārvardā. Viņi ir partneri Cambridge Leadership Associates, firmā, kas konsultē augstākā līmeņa vadītājus par līderības praksi. Viņi ir arī grāmatas Leadership on the Line: Staying Alive Through the Dangers of Leading (Harvard Business Press) līdzautori, no kuras tika adaptēts šis raksts.

HERMĪNIJA IBARRA (HERMINIA IBARRA) ir INSEAD goda profesore organizāciju uzvedībā Fontenblo, Francijā, un grāmatas Working Identity: Unconventional Strategies for Reinventing Your Career (Harvard Business School Press, 2003) autore.

DIĀNE KUTŪ (DIANE COUTU) bija komunikāciju speciāliste McKinsey & Company un zinātniskā līdzstrādniece un Julius Silberger stipendiāte Bostonas Psihoanalītiķu asociācijā un institūtā. Pašreiz viņa ir galvenā redaktore HBR un Amerikas Psihiatrijas institūta stipendiāte no 2008. līdz 2009. gadam.

KENTS LAINBEKS (KENT LINEBACK) ir Kembridžā, Masačūsetsā, dzīvojošs rakstnieks un stāstu stāstīšanas un pārmaiņu treneris.

MARIANNE PĪBODIJA UN LORENSS STAIBELS (MARYANNE PEABODY, LAURENCE J. STYBEL) ir konsultāciju firmas Stybel Peabody Lincolnshire (Bostona) dibinātāji un partneri.

KETLĪNA RIERDONA (KATHLEEN K. REARDON) ir vadības un organizāciju profesore Dienvidkalifornijas universitātes Maršala biznesa koledžā.

DŽEFRIJS ZONNENFELDS (JEFFREY A. SONNENFELD) ir vecākais asociētais dekāns vadītāju programmās, Lestera Krovna profesors vadības praksē Jēlas Vadības koledžā un Vadītāju līderības institūta prezidents Jēlas universitātē Ņūheivenā, Konektikutā.

ENDRŪ VARDS (ANDREW J. WARD) ir asociētais profesors menedžmentā Džordžijas universitātē Atēnās, Džordžijā. Šis raksts ir ņemts no tāda paša nosaukuma grāmatas, ko izdevusi Harvard Business Press.


PRODUKTA DETAĻAS:
Formāts:
mīkstie vāki, 140mm x 210mm, 152 lpp.
ISBN: 978-9984-826-90-5
Izdošanas gads: 2010
Izdevējs: IzdevniecĪba Lietišķās informācijas dienests

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “KARJERAS VEIDOŠANA GRŪTOS LAIKOS”