0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals GRĀMATAS REFORMATORS
Izpārdošana!

REFORMATORS

Original price was: €12.97.Current price is: €5.00.

Autors: Aļina Smeļanska

Biznesa romāns

Vadības maiņa uzņēmumā allaž ienes jaunas vēsmas.
Šajā biznesa romānā saistošā valodā un ar humoru aprakstītas jaunā vadītāja reformas kādā rūpnīcā.
Ierastos “reformatoru paņēmienus” (optimizēt darbu, celt produktivitāti) un nebijušos jaunievedumus (apmācību, eksāmenus, korporatīvos braucienus) lasītājs uzlūko darbinieku acīm.
Tās ir ne tikai personiskas izjūtas un vērtējums, bet arī praksē izmantojami padomi un uzņēmumā notiekošo biznesa procesu analīze – nevis sausi un teorētiski, bet gan dzīvi un aizraujoši.

 

 

PAR GRĀMATU:
Autore Aļina Smeļanska biznesa romānā «Reformators» dzīvā, dinamiskā, humora piesātinātā valodā apvieno galvenās Marijas skatījumu, personīgās izjūtas un vērtējumu ar biznesa procesu analīzi, nepadarot to sausu un teorētisku, bet iedzīvinot pārmaiņas aizraujošās ikdienas situācijās, nemeklējot «pareizo» vai «nepareizo», bet liekot domāt, dzīvot un just līdzi stāsta varoņiem.
– Es gribu uzrakstīt grāmatu, iespējams… biznesa romānu, par pēdējiem diviem gadiem rūpnīcā Golovņaks novērsa skatienu no monitora un vērīgi palūkojās uz sarunu biedreni.
– Biznesa… Ko tu gribi uzrakstīt? – viņš izbrīnīts pārprasīja. – Biznesa romānu?
Pirms diviem gadiem siltā rudens dienā Ariņinas riepu rūpnīcā gaidīja ierodamies kārtējo jauno ģenerāldirektoru. Marija ar kolēģiem cītīgi centās iegaumēt jaunā bosa vārdu – Sevastjans Kasandrovičs Ihtiandrovs. Taču pūles izrādījās veltas. Pēdējā mirklī tika norīkots cits – jauns, enerģijas un ideju pārpilns vadītājs, Golovņaks. Nevienam nebija pārsteigums, ka jaunais priekšnieks centīsies ieviest jaunu kārtību – reorganizēt, optimizēt, celt efektivitāti un produktivitāti, taču obligāta filmu skatīšanās, speciālās literatūras lasīšana, eksāmeni par apgūto, treniņi, mācības un korporatīvie braucieni… tas bija kas jauns!
Vieni pareģoja, ka šīm pārmaiņām būs daudz pretinieku – kas pieraduši strādāt veco, padomju laiku tradīciju garā, citi savukārt pārliecināti apgalvoja, ka ģenerāldirektors nenoturēsies amatā ilgāk par pāris mēnešiem.Visas grūtības, arī štatu samazināšanu, boss uzskatīja par jaunām iespējām, un, kas nevēlējās viņam pakļauties, ātri vien ieguva sev jaunas iespējas…

PAR AUTORU:
Aļina Smeļanska ir beigusi P. G. Demidova Jaroslavļas Valsts universitātes psiholoģijas fakultāti un turpinājusi mācīties aspirantūrā.
Stažējusies un apguvusi aktīvās mācības metodes ASV, Vermontas štatā.
Būdama psiholoģijas konsultante, strādājusi par pasniedzēju Jaroslavļas Valsts Medicīnas akadēmijā.
Bijusi analītiskā sektora vadītāja, pēc tam vadības sistēmu attīstības direktore lielā rūpniecības uzņēmumā.
2003. gadā saņēmusi Lielbritānijas Atklātās universitātes (AU) bakalaures diplomu menedžmentā.
Kopš 2006. gada – AS «Aģentūra «MILOR»» ģenerāldirektora vietniece.

PRODUKTA DETAĻAS:
Formāts: 210x140mm, mīkstie vāki, 270 lpp.
ISBN: 978-9984-826-32-5
Izdošanas gads: 2009
Izdevējs: Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “REFORMATORS”