0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals GRĀMATAS UZTURA IZPRATNE
Izpārdošana!

UZTURA IZPRATNE

Original price was: €1.44.Current price is: €1.00.

Autors: Guna Havensone, Laila Meija
PAR GRĀMATU:

«Daļa cilvēku joprojām domā, ka dietologs ir tikai svara problēmu mocītu sieviešu ārsts, kuru apmeklēt normālam cilvēkam nav nepieciešams. Tomēr šis uzskats ir kļūdains, jo savas dzīves veselīgai veidošanai ikvienam nepieciešams apgūt izpratni par uzturu, tā saistību ar pašsajūtu un veselību,» uzskata autores Laila Meija un Guna Havensone. Šajā izdevumā autores populārzinātniskā valodā aplūko šādas tēmas: kas ir sabalansēts uzturs, vielmaiņa un uztura pilnveidošana, kas jāzina par dietoloģiju īpašos gadījumos un slimniekiem un kādas ir konsultācijas un izmeklēšanas metodes.

GRĀMATAS SATURS:
Priekšvārds
Uzturs un organisma funkcijas
Sabalansēts uzturs
Vielmaiņa
Veselīgs – pilnvērtīgs, sabalansēts – uzturs
Uztura pilnveidošana
Dietoloģija īpašos gadījumos
Dietoloģija slimniekiem
Konsultācijas un izmeklēšanas metodes
Par autorēm
Izmantotā literatūra


PAR GRĀMATU:

«Daļa cilvēku joprojām domā, ka dietologs ir tikai svara problēmu mocītu sieviešu ārsts, kuru apmeklēt normālam cilvēkam nav nepieciešams. Tomēr šis uzskats ir kļūdains, jo savas dzīves veselīgai veidošanai ikvienam nepieciešams apgūt izpratni par uzturu, tā saistību ar pašsajūtu un veselību,» uzskata autores Laila Meija un Guna Havensone. Šajā izdevumā autores populārzinātniskā valodā aplūko šādas tēmas:
Kas ir sabalansēts uzturs?
Vielmaiņa un uztura pilnveidošana.
Kas jāzina par dietoloģiju īpašos gadījumos un slimniekiem?


PAR AUTORU:
Dr. Laila Meija ir sertificēta dietoloģe, interniste. Strādā SIA Veselības centrs 4, ir P. Stradiņa KUS Dietoloģijas dienesta vadītāja, RSU doktorante,Starpaugstskolu akadēmiskās maģistra studiju programmas Uzturzinātne lektore. Dr. Guna Havensone ir ārste uzturzinātniece, Starpaugstskolu akadēmiskās maģistra studiju programmas Uzturzinātne absolvente. Strādā SIA Veselības centrs 4 par ārsti uzturspeciālistu un skaistuma klīnikā 4. Dimensija par ārsti ķermeņa estētikas speciālistu.


PRODUKTA DETAĻAS:
Formāts:
130mm x 200mm
ISBN: 978-9984-826-95-0
Izdevējs: Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests
Izdošanas gads: 2010

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “UZTURA IZPRATNE”