0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals GRĀMATAS LĒMUMU PIEŅEMŠANA
Izpārdošana!

LĒMUMU PIEŅEMŠANA

Original price was: €12.26.Current price is: €5.00.

Autors: Autoru kolektīvs

Harvard Business Review on

Šī grāmata ir labs palīgs ikviena līmeņa darbiniekam, lai izprastu efektīvas lēmumu pieņemšanas teorijas un prakses pamatprincipus un spētu pieņemt labākus lēmumus gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē.

Šī grāmata ir labs palīgs ikviena līmeņa darbiniekam, lai izprastu efektīvas lēmumu pieņemšanas teorijas un prakses pamatprincipus un spētu pieņemt labākus lēmumus gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē.


GRĀMATAS SATURS:
Efektīvs lēmums
Pīters Drakers
Līdzvērtīga apmaiņa: racionāli paņēmieni kompromisu meklēšanai
Džons Hammonds, Ralfs Kīnijs un Hovards Raifa
Vienkāršā lēmumu pieņemšana
Amitai Etzioni
Savstarpējo attiecību samezglojumi, kas kavē lēmumu pieņemšanu
Kriss Argiris
Vai varat izanalizēt šo problēmu?
Perins Strikers
Problēmas risināšanas paņēmiens
Perins Strikers
Slazdi, kas slēpjas lēmumu pieņemšanas procesā
Džons Hammonds, Ralfs Kīnijs un Hovards Raifa
Kad jāuzticas savai iekšējai balsij
Eldens Hajaši


PAR AUTORIEM:
KRISS ARGIRIS (CHRIS ARGYRIS) ir Hārvarda universitātes emeritētais Džeimsa Konanta stipendiāts un profesors, kas specializējies izglītības un organizāciju psiholoģijas jautājumos. Viņš ir konsultējis daudzas privātas un valdības organizācijas. Saņēmis neskaitāmus apbalvojumus, vienpadsmit goda nosaukumus, tostarp arī Menedžmenta akadēmijas, Amerikāņu psiholoģiskās asociācijas un Amerikāņu direktoru apmācības biedrības godalgas par mūža ieguldījumu. Viņa jaunākās grāmatas ir: On Organizational Learning un Flawed Advice. Patlaban K. Argiris strādā par Uzraudzības padomes direktoru.

PĪTERS DRAKERS (PETER F. DRUCKER) ir rakstnieks, skolotājs un konsultants, kura 32 grāmatas izdodas vairāk nekā 20 dažādās valodās. Viņš ir viens no Pītera Drakera Bezpeļņas menedžmenta fonda dibinātājiem un konsultējis neskaitāmus valdības, uzņēmējdarbības un sabiedriskos pakalpojumus sniedzošo institūciju pārstāvjus.

AMITAI ETZIONI (AMITAI ETZIONI) bijis Hārvarda Biznesa skolas Forda fonda profesors laikā no 1987. līdz 1989. Gadam. Viņš sarakstījis vairākas grāmatas: Modern Organizations, The Moral Dimensions: Toward a New Economics un The Limits of Privacy. A. Etzioni bijis Baltā nama vecākais konsultants un Amerikas Socioloģijas asociācijas prezidents. Tāpat viņš 20 gadu lasījis lekcijas Kolumbijas universitātē un pašlaik ir Džordža Vašingtona universitātes profesors.

DŽONS HAMMONDS (JOHN S. HAMMOND) ir starptautiski pazīstams konsultants, lektors un rakstnieks. Viņš ir bijušais Hārvarda Biznesa skolas profesors. Dž. Hammonds ir bestsellera Smart Choices: A Practical Guide to Making Better Deci-sions līdzautors, un šis darbs tulkots vairāk nekā divpadsmit dažādās valodās. Tāpat viņš bijis līdzautors grāmatai Management Decision Sciences, Strategic Market Planning un sarakstījis daudzus rakstus, tostarp četrus žurnālam Harvard Business Review. Kompānijas John S. Hammond & Associates Linkolnā, Masačūsetsas štatā, dibinātājs. Patlaban sniedz padomus uzņēmumu vadītājiem, kā pieņemt sarežģītus stratēģiskos lēmumus un plānot nozīmīgas darījumu apspriedes. Tāpat viņa vadītais uzņēmums piedāvā individualizētas mācību programmas pārrunu vadīšanu zinību un prasmju apgūšanai.

ELDENS HAJAŠI (ALDEN M. HAYASHI) ir vecākais Harvard Business Review redaktors. Vairāk nekā 15 gadu viņš rakstījis rakstus un grāmatas, kas veltītas dažādām zinātnes un augstās tehnoloģijas jomām. Pirms pievienošanās Harvard Business Review komandai bijis viens no Scientific American redkolēģijas locekļiem un rediģējis rakstus par datorzinātnes, fizikas un matemātikas nozarēm. Tāpat viņš bijis ikmēneša informācijas tehnoloģiju profesionāļiem domātā žurnāla Datamation izpildredaktors.

RALFS KĪNIJS (RALPH L. KEENEY) ir Dienvidkalifornijas universitātes Maršala biznesa un inženierzinātņu skolas profesors. Viņš sadarbojas arī ar Telekomunikāciju vadības centru. R. Kīnijam ir konsultāciju privātprakse, kas atrodas Sanfrancisko, un starp viņa klientiem ir tādu kompāniju kā American Express, British Columbia Hydro, Fair Isaac, Kaiser Permanente, Pacific Gas & Electric un Seagate Technology pārstāvji. Īpaši plaši pazīstams kļuvis ar grāmatām par sarežģītu lēmumu pieņemšanu. Viņš ir vairāku grāmatu autors, tostarp Value-Focused Thinking: A Path to Creative Decision-Making un Decisions with Multiple Objectives. Pēdējo sarakstījis kopā ar Hovardu Raifu. Dr. Kīnijs ir bijušais Masačūsetsas Tehnoloģiskā institūta profesors, arī Nacionālās inženierzinātņu akadēmijas loceklis.

Emeritētais profesors un lēmumu pieņemšanas analītiķis HOVARDS RAIFA (HOWARD RAIFFA) bijis viens no Hārvarda universitātes profesoriem un lektoriem laikā no 1957. līdz 1994. gadam, kad viņš devās pensijā. Galvenokārt strādājis biznesa skolā, taču sadarbojies arī ar Statistikas un Ekonomikas departamentiem, vadījis kursus vairākās citās Hārvarda skolās. Bijis viens no Kenedija Valdības skolas dibinātājiem un valdes locekļiem. Piedalījies Starptautiskā Sistēmas analīzes institūta izveidošanā, kas atrodas Vīnē, Austrijā, un laikā no 1972. līdz 1975. gadam bijis tā pirmais direktors.
Viņam piešķirti vairāki goda doktora nosaukumi. 2000. gadā saņēmis Kārnegi Melona universitātes Diksona prēmiju par mūža ieguldījumu spēļu teorijas, statistisko lēmumu teorijas, lēmumu teorijas, sabiedriskās risku analīzes un pārrunu zinātnes un mākslas attīstībā.

Kad tika publicēts šis raksts, PERINS STRIKERS (PERRIN STRYKER) jau bija vairāku rakstu autors, kuros tika apskatīti dažādi ar menedžmentu saistīti jautājumi. Daudzus gadus bijis Fortune redaktors, bet vēl pirms tam strādājis par žurnālistu Newsweek.


PRODUKTA DETAĻAS:
Formāts: 210x140mm, mīkstos vākos, 196 lpp.
ISBN 978-9984-9914-0-5
Izdošanas gads: 2007
Izdevējs: Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “LĒMUMU PIEŅEMŠANA”