0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals GRĀMATAS SARUNU UN KONFLIKTU RISINĀŠANA
Izpārdošana!

SARUNU UN KONFLIKTU RISINĀŠANA

Original price was: €12.26.Current price is: €5.00.

Autors: Autoru kolektīvs

Harvard Business Review on

Ikvienam vadītājam, lai kāda arī būtu viņa biznesa joma, ir jāmāk izmantot dažādus darbības stilus, veidot efektīvas menedžmenta komandas un attīstīt sarunu vadīšanas prasmes. Šajā grāmatā autori sniedz noderīgu ieskatu sarunu vadīšanas praksē un konfliktu risināšanā uzņēmumos.

GRĀMATAS SATURS:
Nesaskaņu risināšana
Vorens Šmidts un Roberts Tannenbaums
Komanda, kuras nebija
Sjūzija Vetlaufere
Kā pārvarēt ķildas grupā
Roberts Bleiks un Džeina Mutona
Sarunas ar klientu, kuru jūs nevarat atļauties zaudēt
Tomas Keisers
Kā, risinot biznesa sarunas, celt uzņēmuma kapacitāti
Denijs Ertels
Kad notiek konflikts starp konsultantu un klientu
Aidlīna Kesnere un Sallija Faulere
Pieci veidi, kā nenonākt līdz strīdu risināšanai tiesas zālē
Džons Alisons
Alternatīva strīdu risināšana: kad tā darbojas un kad ne
Tods Karvers un Alberts Vondra


PAR AUTORIEM:
DŽONS ALISONS (JOHN R. ALLISON) – biznesa administrēšanas profesors, Mērijas un Džona Spensu fonda stipendiāts Teksasas universitātes Biznesa aspirantūrā Ostinā. Viņa pētījumi un lekcijas saistīti ar intelektuālo īpašumu tiesību aizsardzību, nodarbinātības regulēšanu, nesaskaņu risinājumu rašanu un attīstību, kā arī lēmumu pieņemšanu reglamentējošu programmu sistēmās.

ROBERTS BLEIKS (ROBERT R. BLAKE) – bijušais priekšsēdētājs Scientific Methods Inc., ko 1997. gadā pirms došanās pensijā pārdevis uzņēmumam Grid International, kur turpina strādāt par konsultantu. Lasījis lekcijas Hārvarda, Oksfordas un Kembridžas universitātēs un kā Fulbraita stipendiāts strādājis Tavistokas klīnikā Londonā. Roberts Bleiks konsultējis valsts pārvaldes vadītājus, Fortune 500 saraksta uzņēmumus un universitātes 40 valstīs. Kopā ar Džeinu Mutonu sarakstījis vairākas grāmatas, tostarp The New Managerial Grid, The Secretary Grid, Productivity: The Human Side un The Academic Administrator Grid.

TODS KARVERS
(TODD B. CARVER) US West Inc. vecākais jurists Denverā, Kolorado štatā. Pirms tam bijis vecākais jurists NCR korporācijā un jurisprudences profesora palīgs Deitonas universitātes Juridiskajā skolā. Patlaban ir šīs skolas konsultatīvās padomes loceklis. Saņēmis vairākus apbalvojumus par ieguldījumu sabiedrības attīstībā, bijis Preservation Daytona korporācijas vadībā, Amerikas skautu organizācijā, ASV Selektīvo pakalpojumu komisijā. Publicējis vairākus rakstus profesionālajiem laikrakstiem, piemēram, Harvard Business Review, Dispute Resolution Journal un University of Dayton Law Review.

DANIELS ERTELS (DANIEL ERTEL) – viens no Vantage Partners LLC dibinātājiem, Hārvarda Sarunu vadīšanas projekta (Harvard Negotiation Project) piesaistītais konsultants. Projekts tapis, lai palīdzētu uzņēmumiem daudz efektīvāk attīstīt konfliktu pārvarēšanas un sarunu risināšanas teorijas. Palīdz saviem klientiem veidot nepieciešamās sistēmas, struktūras, līdzekļus, prasmes un uzskatus, lai gūtu maksimālu labumu no sadarbības. Šajā projektā bijis iesaistīts arī kā galvenais pētnieks. Lasījis lekcijas Toronto universitātes Jurisprudences fakultātē par sarunu vadīšanu un praktizējis tieslietās Debevoise & Plimpton. Autors un redaktors trīs grāmatām, tostarp Beyond Arbitration, kas ieguva balvu 1992. gada CPR Jurisprudences programmas grāmatu konkursā, un Getting Ready To Negotiate, ko uzrakstījis kopā ar Rodžeru Fišeru.

SALLIJA FAULERE (SALLY FOWLER) – stratēģiskā menedžmenta un starptautiskā biznesa asociētā profesore Viktorijas universitātes Biznesa fakultātē. Viņas pētniecības darbā analizēta stratēģisko lēmumu pieņemšana, augstākā līmeņa vadības komandas un ieinteresēto pušu analīze. Pirms filozofijas doktores grāda iegūšanas viņa 11 gadus strādāja komercbanku sistēmā un desmit gadus bija menedžmenta konsultante, Deloitte & Touch Vašingtonas biroja vadītāja Kolumbijas štatā.

Šā raksta publikācijas laikā Harvard Business Review TOMASS KEISERS (THOMAS C. KEISER) bija Forum Corporation vecākais viceprezidents, apmācību un izglītības konsultāciju uzņēmumā Bostonā, Masačūsetsas štatā.

AIDLĪNA KESNERE (IDALENE F. KESNER) – stratēģiskā menedžmenta Franka Popofa stipendijas profesore Indiānas universitātes Kellija biznesa skolā. Viņa ir arī Konsultāciju akadēmijas direktore un pasniedz stratēģisko menedžmentu, krīzes menedžmentu, pārmaiņu vadību un konsultāciju vadību. Piedalījusies vairāk nekā 60 dažādās izglītības programmās un konsultējusi vairākus vietējos un starptautiskos uzņēmumus. Viņas pētniecības joma ir uzņēmumu direktoru valde, vadītāju pēctecība, uzņēmumu vadīšana, uzņēmumu apvienošanās un pārpirkšana. Patlaban direktoru padomes locekle divos ASV un vienā Kanādas uzņēmumā.

DŽEINA MUTONA (JANE S. MOUTON) – bijusi Scientific Methods Inc. prezidente un līdzdibinātāja. Kopā ar Robertu Bleiku attīstījusi vadības stilu konceptu. Bijusi Amerikas Psihologu asociācijas biedre, strādā ražošanas un organizāciju psiholoģijas pētniecības grupā, ir Amerikas Zinātnes progresa asociācijas biedre. Bez pētījumiem organizāciju attīstības jomā viņa līdzdarbojas arī pētījumos par saskaņu, dinamiku, kreatīvu lēmumu pieņemšanu un konfliktiem. Kopā ar Robertu Bleiku sarakstījusi vairākas grāmatas, tostarp The New Managerial Grid, The Secretary Grid, Productivity: The Human Side un The Academic Administrator Grid.

Laikā, kad šis raksts tika publicēts Harvard Business Review, VORENS ŠMIDTS (WARREN H. SCHMIDT) bija Losandželosas Kalifornijas universitātes uzvedības zinātņu vecākais lektors. Plaši aprakstījis cilvēku attiecības, līderību un konferenču plānošanu. Arī scenārija autors filmai Is It Always Right to Be Right? , kas 1970. gadā ieguva Kinoakadēmijas balvu.

Laikā, kad šis raksts tika publicēts Harvard Business Review, ROBERTS TANNENBAUMS (ROBERT TANNENBAUM) bija Losandželosas Kalifornijas universitātes Menedžmenta aspirantūras cilvēku sistēmu attīstības profesors. Bijis konsultējošais redaktors Journal of Applied Behavioral Science un līdzautors darbam Leadership and Organization.

ALBERTS VONDRA
(ALBERT A. VONDRA) PricewaterhouseCoopers partneris Klīvlendā, Ohaijo štatā, ar 20 gadu pieredzi konsultēšanā revīzijas jautājumos, divu gadu starptautisku pieredzi, kas iegūta Atēnās, Grieķijā. Plaša pieredze uzņēmumu finanšu analīzē, auditu un datorsistēmu auditu vadīšanā, pārskatu un iekšējās kontroles pārskatu sastādīšanā, uzņēmumu pārpirkšanas un apvienošanās pārskatu, krāpšanas gadījumu izpētē, biznesa novērtējumu un strīdu un kaitējumu analīzē. Viņam ir plaša pieredze kā saistību partnerim vairāk nekā 100 sabiedriskos un privātos uzņēmumos. Publicējis daudzus rakstus par grāmatvedību, auditu un strīdu analīzi, viņa uzņēmums izstrādājis vadlīnijas, kā vadīt sarežģītu grāmatvedības strīdu arbitrāžas procesus. Viņa publikācijas atrodamas tādos profesionālos laikrakstos kā Harvard Business Review, Journal of Accountancy, Ohio CPA Journal, Financial Executive un daudzos citos.

SJŪZIJA VETLAUFERE (SUZY WETLAUFER) – pirms tam strādājusi starptautiskā menedžmenta konsultāciju firmā Bain & Company, tagad ir galvenā redaktore Harvard Business Review, specializējas līderības, komandas un organizāciju psihodinamikas jautājumos. Bez darbiem After the Layoffs, What Next? un Leadership When There is No to Ask viņa ir arī autore un līdzautore vairākiem HBR rakstiem – What’s Killing the Creativity at Coolburst? un A Question of Color.


PRODUKTA DETAĻAS:
Formāts: 210×140 mm, mīkstos vākos, 184 lpp.
ISBN 978-9984-9914-3-6
Izdošanas gads: 2007
Izdevējs: Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “SARUNU UN KONFLIKTU RISINĀŠANA”