0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI SEMINĀRI 30.11.2022. e-seminārs: “Kādi darba tiesisko attiecību regulējošie dokumenti nepieciešami uzņēmumā. Praktiska informācija par dokumentu saturu”

30.11.2022. e-seminārs: “Kādi darba tiesisko attiecību regulējošie dokumenti nepieciešami uzņēmumā. Praktiska informācija par dokumentu saturu”

83.49

Karīna Platā – maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas Personāla dokumentu pārvaldība autore (2003.-2019.), informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla vadītāju, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā

Cena žurnālu abonentiem €59 + PVN, pārējiem €69 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

Kategorija:

E-seminārs!
Kādi darba tiesisko attiecību regulējošie dokumenti nepieciešami uzņēmumā. Praktiska informācija par nepieciešamo dokumentu saturu

30. novembrī plkst. 10:00 – 12:00

 

Personāla vadības ikdienas darbs saistīts ar dažādu personāla dokumentu sagatavošanu un izstrādi.  Daļu no tiem kā obligātu nosaka Darba likums, daļu – ievieš darba devēji pēc savas iniciatīvas. Nozīmīgs ir arī katra darbiniekam saistošā dokumenta saturs. Seminārā tiks apskatīti būtiskākie personāla vadības dokumenti un to saturs.

Programma:

   1. Darba līgums kā pušu vienošanās. Likuma obligātās prasības tā saturam un pušu interešu atspoguļojums.
   2. Darba kārtības noteikumi kā darba devēja prasību atspoguļojums. Kādi nosacījumi jāietver noteikumos atbilstoši likuma prasībām un kāda informācija var būt kā darba devēja intereses uzņēmuma darbības nodrošināšanai.
   3. Amata apraksts – obligāts vai nepieciešams dokuments. Tā atšķirība no likuma prasības darba līgumā noteikt vispārīgu nolīgtā darba raksturojumu.
   4. Darba samaksas nolikums. Kādos gadījumos to ieviest un kāda satura informāciju tajā iekļaut?
   5. Darbinieku darba izpildes rezultātu novērtēšanas nolikums. Novērtēšanas mērķis, izvēlētā metode un iegūto datu izmantošana kā pamats procesa ieviešanai.
   6. Rīkojumi. Kāda ir to loma personāla vadībā?
   7. Pušu vienošanās vai darbinieka piekrišana. Darba likuma regulējums. Kopīgais un atšķirīgais.
   8. Dokumentu aprites nosacījumi: papīra veids un / vai elektroniskais veids. Darba devēja priekšdarbi dokumentu aprites elektroniskā veida ieviešanā.

Semināra norise:
09:50–10:00  pieslēgšanās e-semināram
10:00–12:00  seminārs


E-seminārs ir tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam. E-semināra dalībniekiem ir iespēja sekot līdzi lektora vizuālajai un audio prezentācijai, kā arī rakstiski uzdot jautājumus.
Pēc pieteikšanās un rēķina apmaksas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums ar unikālu saiti (linku).
UZMANĪBU! Šī saite nedrīkst tikt pārsūtīta citiem, tā ir izmantojama tikai vienam lietotājam – pirmajam, kas ar to pieslēgsies!
Jūs saņemsiet  savā e-pastā arī – lektora sagatavotos izdales materiālus (pirms semināra),  e-semināra ierakstu (5 darba dienu laikā pēc e-semināra norises).

Ja veiksiet maksājumu vienu līdz trīs darba dienas pirms e-semināra norises, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevuma kopiju ([email protected])!


Papildinformācija par to, kā līdzdarboties seminārā, Jums tiks sniegta tiešraidē īsi pirms e-semināra sākuma. Neskaidrību gadījumā uz Jūsu jautājumiem atbildēs Klientu serviss (tālr. 67606110, [email protected])

Jautājumus semināra vadītājam, lūdzu, iesūtīt: [email protected]

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Rekomendējamās tehniskās prasības

Pārbaudīt savu sistēmu automātiski

Operētājsistēma
Windows 7 – Windows 10
Mac OS X 10.9 (Mavericks) – macOS Mojave (10.14)
Linux
Google Chrome OS
Android OS 5 (Lollipop) – Android 9 (Pie)
iOS 10 – iOS 12
Windows Phone 8+, Windows 8RT+
Interneta pārlūks
Google Chrome (jaunākās 2 versijas)
Mozilla Firefox (jaunākās 2 versijas)
Interneta pieslēgums
Datoram: 1 Mbps vai labāks (broadband rekomendējams)
Mobilai ierīcei: 3G vai labāks (WiFi rekomendējams)
Programmatūra
GoToWebinar desktop app (lejupielādi piedāvāsim)
GoToWebinar mobile app (lejupielādi piedāvāsim)
JavaScript enabled
Aparatūra
2GB RAM (minimums), 4GB vai vairāk RAM (rekomendējams)
Microfons un skaļruņi (USB austiņas rekomendējamas)
Mobilās ierīces
iPhone 4S vai jaunāka
iPad 2 vai jaunāka

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “30.11.2022. e-seminārs: “Kādi darba tiesisko attiecību regulējošie dokumenti nepieciešami uzņēmumā. Praktiska informācija par dokumentu saturu””