Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 2 mēnešiem.
Saeimas sēdē lems par piekrišanu palielināt nacionālās aviokompānijas "airBaltic" pamatkapitālu
Saeima ceturtdien, 3.decembrī, lems par piekrišanu palielināt nacionālās aviokompānijas airBaltic pamatkapitālu. Attiecīgu lēmuma projektu iekļaut rītdienas Saeimas sēdes darba kārtībā lūgusi Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija. Lēmuma projekts paredz atļaut finanšu ministram palielināt noteikto apropriāciju Satiksmes ministrijai līdz 80 000 000 eiro akciju sabiedrības "Air Baltic Corporation" pamatkapitāla palielināšanai pēc akcionāra līguma parakstīšanas.
Parlaments šodien lems arī par termiņa pagarināšanu Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīru dalībai NATO vadītajā operācijā Afganistānā. Saeima skatīs lēmuma projektu, kas paredz Latvijas karavīru dalību starptautiskajā operācijā pagarināt līdz 2016.gada 31.decembrim.
Deputāti galīgajā lasījumā skatīs arī par steidzamiem atzītos grozījumus Izglītības likumā, kas deleģē Ministru kabinetam noteikt vienotu metodiku, pēc kuras pašvaldības nosaka izmaksas viena bērna pirmsskolas izglītības programmas ieguvei.
Trešajā lasījumā deputāti skatīs grozījumus Valsts robežas likumā, paredzot virkni precizējumu attiecībā uz robežas drošību un šķērsošanu, kā arī nosakot pienākumus robežsargiem saistībā ar Eiropas Savienības (ES) regulas ieviešanu.
Deputāti galīgajā lasījumā lems arī par grozījumiem Militārā...
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu
BILANCE internetā
+ BilancePLZ ar 7 dienu izmēģinājumu par 1 €- Bezlimita pieeja VISIEM portāla un žurnāla rakstiem 1 lietotājam
- E-žurnāls BILANCE
- Iekļauts juridisko padomu saturs
- 7 dienu izmēģinājums tikai par 1 € (ar automātisku pagarināšanu, var atslēgt jebkurā laikā)
24,99 € mēnesī ar 7 dienu
izmēģinājumu par 1,00 €
BILANCE internetā
+ BilancePLZ- Bezlimita pieeja VISIEM portāla un žurnāla rakstiem 3 lietotājiem
- E-žurnāls BILANCE
- Iekļauts juridisko padomu saturs
- Dāvanā 100+ semināru videotēka vairāk nekā 5000 € vērtībā!
269 € gadā
12 mēnešu abonements
Drukātā BILANCE
+ BilancePLZ- Bezlimita pieeja VISIEM portāla un žurnāla rakstiem 3 lietotājiem
- E-žurnāls BILANCE
- Iekļauts juridisko padomu saturs
- Dāvanā 100+ semināru videotēka vairāk nekā 5000 € vērtībā!
299 € gadā
12 mēnešu abonements