Piekļūstamība

Pāriet uz galveno saturu

Fonta izmērs

Kontrasts

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 3 mēnešiem.

Saeimas plenārsēdē vērtēs, vai iespējams mantot fondētās pensijas dalībnieka uzkrāto kapitālu

Ceturtdien, 2.novembrī, Saeima galīgajā lasījumā skatīs grozījumus Biedrību un nodibinājumu likumā, kas paredz ierobežot biedrību un nodibinājumu publisko darbību, ja tā rada potenciālus draudus valsts drošībai vai sabiedriskajai drošībai un kārtībai.

Galīgajā lasījumā deputāti vērtēs arī grozījumus likumā "Par tiesu varu", kas izstrādāti, lai mazinātu izpildvaras un likumdevēja ietekmi uz tiesnešu karjeras jautājumiem.

Otrajā lasījumā plānots skatīt likumprojektu par Otrā pasaules kara dalībnieka statusu. Tā mērķis ir nodrošināt vienlīdzīgu attieksmi pret kara dalībniekiem neatkarīgi no viņu piederības kādai no karojošajām pusēm, tādā veidā veicinot sabiedrības saliedētību.

Tāpat otrajā lasījumā Saeimas sēdē plānots lemt par likuma grozījumiem, kas paredz apstiprināt šī gada sākumā Banku augstskolas Satversmes sapulcē pieņemtos augstskolas Satversmes grozījumus.

Konceptuāli Saeima skatīs fondēto pensiju likuma grozījumus, kas paredz iespēju fondētās pensijas dalībnieka uzkrāto pensijas kapitālu viņa nāves gadījumā mantot.

Vēl pirmajā lasījumā sēdes darba kārtībā iekļauti Civilprocesa likuma grozījumi. Tie rosināti, lai ieviestu apķīlātās kustamās mantas izsoļu rīkošanu elektroniskā vidē.

Deputāti...

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu

Automātiskais maksājums

BILANCE internetā

+ BilancePLZ ar 7 dienu izmēģinājumu par 1 €
  • Bezlimita pieeja VISIEM portāla un žurnāla rakstiem 1 lietotājam
  • E-žurnāls BILANCE
  • Iekļauts juridisko padomu saturs
  • 7 dienu izmēģinājums tikai par 1 € (ar automātisku pagarināšanu, var atslēgt jebkurā laikā)

24,99 € mēnesī ar 7 dienu
izmēģinājumu par 1,00 €

Tikai 0,74 € dienā

BILANCE internetā

+ BilancePLZ
  • Bezlimita pieeja VISIEM portāla un žurnāla rakstiem 3 lietotājiem
  • E-žurnāls BILANCE
  • Iekļauts juridisko padomu saturs
  • Dāvanā 100+ semināru videotēka vairāk nekā 5000 € vērtībā!

269 € gadā
12 mēnešu abonements

No 28 € mēnesī

Drukātā BILANCE

+ BilancePLZ
  • Bezlimita pieeja VISIEM portāla un žurnāla rakstiem 3 lietotājiem
  • E-žurnāls BILANCE
  • Iekļauts juridisko padomu saturs
  • Dāvanā 100+ semināru videotēka vairāk nekā 5000 € vērtībā!

299 € gadā
12 mēnešu abonements

Jau ir abonements?