0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Paziņojums VID par aizdevumu, ja IIN par aizdevumu maksā aizdevējs

Situācijā, kad par iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) samaksu ir atbildīgs aizdevējs, tas aprēķina aizdevuma ņēmēja ar nodokli apliekamo ienākumu, piemērojot 23% IIN likmi, un no saviem līdzekļiem iemaksā to budžetā, kā arī iesniedz Valsts ieņēmumu dienestam (VID) paziņojumu līdz ienākuma gūšanas (izmaksas) mēnesim sekojošā mēneša 15. datumam.

Aizdevējs vai maksātājs līdz pēctaksācijas gada 1. jūnijam iesniedz VID informāciju par viena aizdevēja taksācijas gada laikā fiziskajai personai izsniegtajiem aizdevumiem, kuru apmērs (to kopsumma) vienai fiziskajai personai pārsniedz 15 000 eiro, vai par aizdevumiem, kuru apmērs (to kopsumma) pirmstaksācijas gadā nepārsniedza 15 000 eiro, bet kopā ar taksācijas gadā izsniegto aizdevumu pārsniedz 15 000 eiro, vai par taksācijas gadā izsniegtajiem aizdevumiem, kuri izsniegti papildus tiem aizdevumiem, par kuriem informācija jau ir sniegta, bet jaunā aizdevuma izsniegšanas brīdī iepriekš sniegtā aizdevuma neatmaksātā daļa pārsniedz 15000 eiro, kā arī informāciju par noslēgto aizdevuma līgumu un aizdevuma apmēru

Veidlapa: “Informāciju par aizdevumu fiziskajai personai”  (Ministru kabineta 2010. gada 21. septembra noteikumu Nr. 899 “Likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” normu piemērošanas kārtība” 1.1 pielikums.)

 • 00

  dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  Sekundes

Datums

Mar 15 2024

Laiks

All Day