Par mums

BilancePLZ

BilancePLZ – specializēts portāls par likumdošanas aktualitātēm, kas īsi, kodolīgi un praktiski informē un komentē par nodokļu, grāmatvedības, darba tiesību, komerctiesību, komercdarbības u.c. grāmatvedībā un uzņēmējdarbībā svarīgām aktualitātēm un izmaiņām likumdošanā.

Izdevējs – izdevniecība SIA LIETIŠĶĀS INFORMĀCIJAS DIENESTS.


LID logotips

Lietišķās informācijas dienests, SIA

Juridiskā un faktiskā adrese: Graudu iela 68, Rīga, LV-1058

LR UR Nr. 40003129738
PVN maks. kods: LV40003129738
Norēķinu konts: LV45UNLA0001009467937
AS “SEB BANKA”
Bankas kods UNLALV2X

Tālrunis: 67606110, e-pasts: [email protected].
Darba laiks – darbdienās 9:00-17:00.

NB! Lūdzam iepriekš sazināties un brīdināt par Jūsu vizīti. Klātienes darba laiks var būt saīsināts.


Vajadzīgā informācija pareizajā laikā un īstajā vietā rada jaunu informāciju,
vienu no bezgalīgi daudzajām lietišķās informācijas vienībām,
kas vēsta mums par notikušo un gaidāmo,
sniedzot to, bez kā mūsu dzīve nebūtu iespējama –
spēju zināt un prognozēt.

Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests, SIA dibināta 1993. gada 17. maijā novērtējot situāciju lietišķās informācijas jomā. Tolaik tirdzniecībā bija daudz dažādu normatīvo aktu brošūru, kas ātri vien zaudēja savu aktualitāti. Tāpēc tika īstenota doma par ērtu un kvalitatīvu normatīvo aktu abonentizdevumu, kura priekšrocība ir iespēja pastāvīgi nodrošināt lietotājus ar precīziem un aktuāliem informācijas atjauninājumiem.

Izdevniecības prioritātes jau kopš darbības sākuma ir stabilitāte, kvalitāte un tikai tad – peļņa. Laika gaitā uzņēmums ir audzis un paplašinājies, kļūstot par spēcīgāko lietišķās informācijas izdevēju Latvijā.

Latvijas uzņēmējiem jābūt gan sociāli aktīviem, gan sociāli atbildīgiem. Labdarība, mecenātisms, atbalsts sabiedriskām aktivitātēm tiek uzskatīts par ļoti būtisku cilvēka sociālās atbildības apliecinājumu, kur uzņēmējiem ir iespēja dot patiesi lielu ieguldījumu. Izdevniecība ir atbalstījusi vairāk nekā 200 labdarības projektus.


Vēstures fakti…

Lasīt vairāk