BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Drukāto žurnālu abonenti bez papildus maksas var lasīt attiecīgo eŽurnālu portālā plz.lv. Lai lasītu portāla rakstus pilnā apjomā ir jāiegādājas portāla abonements vai komplekts.
Jebkurā laikā piedāvājam pāriet uz komplekta abonēšanu piemaksājot tikai starpību starp esošo abonementu un komplekta cenu. Sazinieties ar mūsu Klientu servisu (plz@plz.lv, 67606110), Jums tiks sagatavots īpašs piedāvājums.

Lai piekļūtu eŽurnāliem ir jābūt attiecīgā žurnāla abonentam, vai jāiegādājas komplekts kurā iekļauts šis žurnāls.
Jebkurā laikā piedāvājam pāriet uz komplekta abonēšanu piemaksājot tikai starpību starp esošo abonementu un komplekta cenu. Sazinieties ar mūsu Klientu servisu (plz@plz.lv, 67606110), Jums tiks sagatavots īpašs piedāvājums.
Atsevišķi iespējams iegādāties jebkuru eŽurnāla BILANCES JURIDISKIE PADOMI numuru.

Jā, var. Izvēlieties jebkuru citu abonēšanas piedāvājumu bez automātiskās abonementa pagarināšanas.
Pakalpojums ar automātisku abonementa pagarināšanu ir iespējams tikai reģistrējot maksājumus ar karti, jo beidzoties abonēšanas periodam no kartes automātiski tiek iekasēta nauda par nākamo abonēšanas mēnesi, līdz brīdim kamēr klients pārtrauc šo pakalpojumu.

Abonementu var pārtraukt jebkurā brīdī “PERSONĪGAJĀ KABINETĀ” (lapas augšpusē zem sava profila vārda) noklikšķinot uz “Abonementi” -> “Pārtraukt”.
Arī pēc abonementa pārtraukšanas, līdz apmaksātā perioda vai bezmaksas izmēģinājuma perioda beigām, Jums joprojām būs iespējams piekļūt BilancePLZ pakalpojumam.

BILANCE BILANCE PLZ ekspertu ziņojums portāla abonentiem tiek sūtīts vienu reizi nedēļā. Pieteikties vai atteikties no šī nedēļas svarīgāko rakstu apkopojuma varat savā profilā, sadaļā - Iknedēļas ekspertu ziņojumi (https://www.plz.lv/profils/eksperti/).

Maksājumus var sadalīt. Abonēto izdevumu saņemsiet līdz apmaksātā perioda beigām.

Prece tiks izsūtīta uz Jūsu norādīto adresi vai pakomātu vienas darbdienas laikā no brīža, kad saņemsim apmaksu.
Sazinoties ar Klientu servisu un vienojoties par saņemšanas laiku preci iespējams saņemt tajā pašā dienā, kad veikta pasūtījuma apmaksa (ja pasūtījums veikts pirmajā dienas pusē).

Piekļuve Jūsu izvēlētajam videoierakstam tiks saglabāta neierobežotu laiku.

Jā, mēs izsniedzam apliecību par semināra vai kursu noklausīšanos.

Ielieciet izvēlētās preces "Grozā" un klikšķiniet uz pogas "Turpināt noformēt pirkumu". Atvērsies lapa kurā varēsiet ievadīt uzņēmuma rekvizītus, piegādes u.c. informāciju, kā arī izvēlēties apmaksas veidu saņemot rēķinu, maksāt ar karti, vai internetbankā.

Saites uz nodarbībām nosūtīsim dienu pirms nodarbības sākuma.