0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Skaidras naudas deklarēšana par 2023. gadu

Ja nodokļu maksātāja, kas veic saimniecisko darbību, viena darījuma summa vienā operācijā ar fiziskajām personām pārsniedz 3 000 eiro, tam ir jāiesniedz deklarācija par skaidrā naudā veiktajiem darījumiem līdz taksācijas gadam sekojošā gada 1. februārim.

Nodokļu maksātājiem, kas veic saimniecisko darbību, nav atļauts veikt skaidrā naudā darījumus, kuru summa pārsniedz 7 200 eiro.

Ja nodokļu maksātājs, kas veic saimniecisko darbību, ir paziņojis VID, ka veiks darījumus ar norēķiniem skaidrā naudā un ir nodrošinājis pircēju reģistru, identificējot pircēju un darījuma summu, tad arī vairumtirdzniecībā var veikt skaidrā naudā veiktos darījumus.

Mazumtirdzniecībā veiktajos darījumos noteiktais skaidras naudas ierobežojums, kā arī skaidrā naudā veikto darījumu deklarēšanas pienākums ir attiecināms tikai uz preču pircēju.

Skaidrā naudā veikto darījumu deklarēšanai izmanto VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (sadaļā “Dokumenti/No veidlapas/Informatīvās deklarācijas un pārskati/Deklarācija par skaidrā naudā veiktajiem darījumiem“).

The event is finished.

Datums

Feb 01 2024
Expired!

Laiks

All Day