0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI 25.08.2022. e-seminārs: “Darba līgums. Darba līguma satura būtiskie elementi ņemot vērā jaunos 2022.gada grozījumus Darba likumā”

25.08.2022. e-seminārs: “Darba līgums. Darba līguma satura būtiskie elementi ņemot vērā jaunos 2022.gada grozījumus Darba likumā”

83.49

Karīna Platā – maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas Personāla dokumentu pārvaldība autore (2003.-2019.), informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla vadītāju, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā

Cena žurnālu abonentiem €59 + PVN, pārējiem €69 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

E-seminārs!
Darba līgums. Darba līguma satura būtiskie elementi ņemot vērā jaunos 2022.gada grozījumus Darba likumā

25. augusts plkst. 10:00 – 12:00

Darba tiesisko attiecību pamatdokuments ir darba līgums. Ar līgumu saprotama pušu vienošanās, taču darba līguma saturam piemērojami noteikti nosacījumi un par to atbilstību Darba likuma prasībām atbildīgs ir darba devējs. Vebinārā apskatīsim darba līgumā obligāti iekļaujamās informācijas izpratni, analizēsim darba līguma satura labo praksi un tiesu prakses atziņas.

 

Programma:

 1. Līguma slēgšanas datums un darba sākuma datums. Darbinieka neierašanās darbā pirmajā darba dienā, ko darīt darba devējam?
 2. Līguma termiņš. Kad var slēgt līgumu uz noteiktu laiku?
 3. Pārbaudes laika noteikšana, tā ilgums. Izmaiņas Darba likumā sakarā ar darba devēja tiesībām noteikt garāku pārbaudes laiku: kritēriji, maksimālais laiks, piemērošana terminētiem darba līgumiem.
 4. Darba vieta. Darba devēja tiesības tās noteikšanā. Kad darba vietas maiņa uzskatāma par būtisku darba līguma nosacījumu? Kā saprast Darba likuma grozījumus par darbinieka tiesībām noteikt savu darba vietu attālinātā darba piemērošanā, kā tas fiksējams dokumentāli?
 5. Darbinieka profesija: nosaukums un kods?
 6. Darba vispārējais raksturojums. Kāda loma pušu savstarpējās attiecībās ir amata aprakstam, cik plašu informāciju tajā iekļaut?
 7. Darba samaksas apmērs un tā izmaksas laiks.
 8. Darba laiks: normālais, normālais ar summēto darba laika organizāciju, nepilnais. Jaunums Darba likumā no 01.08.2022. – mainīgs darba grafiks, kad darba laiks nav paredzams. Tā piemērošanas kritēriji, izpratne un noformējums darba līgumā.
 9. Darba līguma uzteikuma termiņi un kārtība. Raksturīgākās kļūdas informācijas norādīšanā.
 10. Darbinieka tiesības uz apmācībām. Kad un kāda informācija norādāma darba līgumā?
 11. Informācija par sociālā nodrošinājuma iestādēm.
 12. Kādu informāciju var nenorādīt darba līgumā, bet dot atsauci uz citiem normatīvajiem aktiem? Kādi ir darba devēja pienākumi šādā situācijā?
 13. Vai noslēgtajos darba līgumos jāveic izmaiņas sakarā ar grozījumiem Darba likumā?
 14. Atbildes uz jautājumiem.

Semināra norise:
09:50–10:00  pieslēgšanās e-semināram
10:00–12:00  seminārs


E-seminārs ir tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam. E-semināra dalībniekiem ir iespēja sekot līdzi lektora vizuālajai un audio prezentācijai, kā arī rakstiski uzdot jautājumus.
Pēc pieteikšanās un rēķina apmaksas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums ar unikālu saiti (linku).
UZMANĪBU! Šī saite nedrīkst tikt pārsūtīta citiem, tā ir izmantojama tikai vienam lietotājam – pirmajam, kas ar to pieslēgsies!
Jūs saņemsiet  savā e-pastā arī – lektora sagatavotos izdales materiālus (pirms semināra),  e-semināra ierakstu (5 darba dienu laikā pēc e-semināra norises).

Ja veiksiet maksājumu vienu līdz trīs darba dienas pirms e-semināra norises, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevuma kopiju ([email protected])!


Papildinformācija par to, kā līdzdarboties seminārā, Jums tiks sniegta tiešraidē īsi pirms e-semināra sākuma. Neskaidrību gadījumā uz Jūsu jautājumiem atbildēs Klientu serviss (tālr. 67606110, [email protected])

Jautājumus semināra vadītājam, lūdzu, iesūtīt: [email protected]

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “25.08.2022. e-seminārs: “Darba līgums. Darba līguma satura būtiskie elementi ņemot vērā jaunos 2022.gada grozījumus Darba likumā””