0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI SEMINĀRI 18.10.2022. e-seminārs: “Jaunie Darba likuma grozījumi – pareizi izprast un pielietot!”

18.10.2022. e-seminārs: “Jaunie Darba likuma grozījumi – pareizi izprast un pielietot!”

83.49

Karīna Platā – maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas Personāla dokumentu pārvaldība autore (2003.-2019.), informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla vadītāju, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā

Cena žurnālu abonentiem €59 + PVN, pārējiem €69 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

Kategorija:

E-seminārs!
Jaunie Darba likuma grozījumi – pareizi izprast un pielietot!

18. oktobrī plkst. 10:00 – 12:00

 

Darba likums kārtējo reizi piedzīvo būtiskus uzlabojumus. Ko tie ievieš darbinieka un darba devēja savstarpējās attiecībās? Kādas izmaiņas darba devējam jāveic personāla dokumentos? Kā praksē sabalansēt likumā noteiktās darbinieku tiesības ar uzņēmuma darbības nodrošināšanu? Šie un citi jautājumi tiks analizēti seminārā.

 

Programma:

  1. Kāda papildus informācija iekļaujama darba līguma saturā: par darbinieka darba vietu, par nolīgto dienas vai nedēļas darba laiku, t.sk., ja darba grafiks ir mainīgs, par pārbaudes laiku, par darbinieka tiesībām uz apmācībām, par sociālā nodrošinājuma iestādēm? Kad un kā to noformēt?
  2. Kāds ir iespējamais maksimālais pārbaudes laika termiņš, ja darba līgums noslēgts uz nenoteiktu laiku un kāds, ja noslēgts uz noteiktu laiku? Kad pārbaudes laiku nevar noteikt? Kādas ir darbinieka tiesības pēc pārbaudes laika izturēšanas?
  3. Kādi ir darba devēja pienākumi un kādas ir darbinieka tiesības gadījumos, kad darbinieka nolīgtais darba laiks nav pilnībā vai lielākoties paredzams?
  4. Kāda papildus informācija norādāma darba laika uzskaitē?
  5. Kuras darbinieku kategorijas ir tiesīgas prasīt darba laika organizācijas pielāgojumu un / vai attālinātā darba veikšanu? Kādi ir darba devēja pienākumi un tiesības darbinieka prasības izpildē?
  6. Kas ir jaunais atvaļinājuma veids – aprūpētāja atvaļinājums? Kāds ir tā maksimālais termiņš?
  7. Kādas izmaiņas skar bērna tēva atvaļinājuma ilgumu un tā izmantošanas termiņu? Kas var pretendēt uz atvaļinājumu bērna aprūpei?
  8. Kādas izmaiņas ir bērna kopšanas atvaļinājuma izmantošanas ilgumā?
  9. Semināra dalībnieku jautājumi.

Semināra norise:
09:50–10:00  pieslēgšanās e-semināram
10:00–12:00  seminārs


E-seminārs ir tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam. E-semināra dalībniekiem ir iespēja sekot līdzi lektora vizuālajai un audio prezentācijai, kā arī rakstiski uzdot jautājumus.
Pēc pieteikšanās un rēķina apmaksas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums ar unikālu saiti (linku).
UZMANĪBU! Šī saite nedrīkst tikt pārsūtīta citiem, tā ir izmantojama tikai vienam lietotājam – pirmajam, kas ar to pieslēgsies!
Jūs saņemsiet  savā e-pastā arī – lektora sagatavotos izdales materiālus (pirms semināra),  e-semināra ierakstu (5 darba dienu laikā pēc e-semināra norises).

Ja veiksiet maksājumu vienu līdz trīs darba dienas pirms e-semināra norises, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevuma kopiju ([email protected])!


Papildinformācija par to, kā līdzdarboties seminārā, Jums tiks sniegta tiešraidē īsi pirms e-semināra sākuma. Neskaidrību gadījumā uz Jūsu jautājumiem atbildēs Klientu serviss (tālr. 67606110, [email protected])

Jautājumus semināra vadītājam, lūdzu, iesūtīt: [email protected]

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Rekomendējamās tehniskās prasības

Pārbaudīt savu sistēmu automātiski

Operētājsistēma
Windows 7 – Windows 10
Mac OS X 10.9 (Mavericks) – macOS Mojave (10.14)
Linux
Google Chrome OS
Android OS 5 (Lollipop) – Android 9 (Pie)
iOS 10 – iOS 12
Windows Phone 8+, Windows 8RT+
Interneta pārlūks
Google Chrome (jaunākās 2 versijas)
Mozilla Firefox (jaunākās 2 versijas)
Interneta pieslēgums
Datoram: 1 Mbps vai labāks (broadband rekomendējams)
Mobilai ierīcei: 3G vai labāks (WiFi rekomendējams)
Programmatūra
GoToWebinar desktop app (lejupielādi piedāvāsim)
GoToWebinar mobile app (lejupielādi piedāvāsim)
JavaScript enabled
Aparatūra
2GB RAM (minimums), 4GB vai vairāk RAM (rekomendējams)
Microfons un skaļruņi (USB austiņas rekomendējamas)
Mobilās ierīces
iPhone 4S vai jaunāka
iPad 2 vai jaunāka

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “18.10.2022. e-seminārs: “Jaunie Darba likuma grozījumi – pareizi izprast un pielietot!””