0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

Veikals SEMINĀRI un KURSI SEMINĀRI 25.01.2023. e-seminārs: “Darba likuma normu piemērošana 2022. gada tiesu prakses atziņās. Situāciju skaidrojums”

25.01.2023. e-seminārs: “Darba likuma normu piemērošana 2022. gada tiesu prakses atziņās. Situāciju skaidrojums”

83.49

Karīna Platā – maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas Personāla dokumentu pārvaldība autore (2003.-2019.), informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla vadītāju, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā

Cena žurnālu abonentiem €59 + PVN, pārējiem €69 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

Kategorija:

E-seminārs!
Darba likuma normu piemērošana 2022. gada tiesu prakses atziņās. Situāciju skaidrojums

25. janvārī plkst. 10:00 – 12:00

 

Neskatoties uz to, ka tiesas nolēmums attiecas uz individuālu lietu, tajā ietvertajām atziņām ir nozīme likuma normu izpratnē un piemērošanā. Tiesu prakses pārzināšana dod iespēju preventīvi izvairīties no darba devējam un darbiniekam nevēlamā procesa – darba strīda. Seminārā tiks apskatītas Darba likuma normas kontekstā ar jaunāko tiesu praksi.

  1. Cik pamatota ir otrreizēja pārbaudes laika noteikšana?
  2. Ko darba tiesiskajās attiecībās nozīmē dubultās sodīšanas aizlieguma princips?
  3. Kādas atzīmes obligātajā veselības pārbaudes kartē var būt kā pamats darba līguma uzteikumam? Kādi pasākumi jāveic darba devējam pirms darba līguma uzteikuma izsniegšanas?
  4. Kad jāveic priekšrocību izvērtējums darbinieku skaita samazināšanas gadījumā?
  5. Kad var piedāvāt citu darbu darbinieku skaita samazināšanas gadījumā?
  6. Vai vienmēr no darba devēja tiks piedzīta vidējā izpeļņa par darba piespiedu kavējumu, ja ar tiesas spriedumu darbinieku atjauno darbā?
  7. Cik nozīmīga ir darbinieka un arodbiedrības sniegtā informācija par darbinieka dalības arodbiedrībā ilgumu? Vai uz to attiecināmas fizisko personu datu aizsardzības prasības?
  8. Vai darba devējs var izsniegt darbiniekam uzteikumu laikā, kad tiesa izskata darba devēja prasību par darba tiesisko attiecību izbeigšanu? Kādas tam ir sekas?
  9. Kam jāsniedz pierādījumi, ja darbinieks apstrīd noslēgto vienošanos par darba tiesisko attiecību izbeigšanu?
  10. Kādas sekas rada ar darba līgumu noteikta atlīdzība valdes loceklim? Vai, atceļot no amata valdes locekli, ir nozīme ar viņu noslēgtajam darba līgumam?

Semināra norise:
09:50–10:00  pieslēgšanās e-semināram
10:00–12:00  seminārs


E-seminārs ir tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam. E-semināra dalībniekiem ir iespēja sekot līdzi lektora vizuālajai un audio prezentācijai, kā arī rakstiski uzdot jautājumus.
Pēc pieteikšanās un rēķina apmaksas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums ar unikālu saiti (linku).
UZMANĪBU! Šī saite nedrīkst tikt pārsūtīta citiem, tā ir izmantojama tikai vienam lietotājam – pirmajam, kas ar to pieslēgsies!
Jūs saņemsiet  savā e-pastā arī – lektora sagatavotos izdales materiālus (pirms semināra),  e-semināra ierakstu (5 darba dienu laikā pēc e-semināra norises).

Ja veiksiet maksājumu vienu līdz trīs darba dienas pirms e-semināra norises, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevuma kopiju ([email protected])!


Papildinformācija par to, kā līdzdarboties seminārā, Jums tiks sniegta tiešraidē īsi pirms e-semināra sākuma. Neskaidrību gadījumā uz Jūsu jautājumiem atbildēs Klientu serviss (tālr. 67606110, [email protected])

Jautājumus semināra vadītājam, lūdzu, iesūtīt: [email protected]

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Rekomendējamās tehniskās prasības

Pārbaudīt savu sistēmu automātiski

Operētājsistēma
Windows 7 – Windows 10
Mac OS X 10.9 (Mavericks) – macOS Mojave (10.14)
Linux
Google Chrome OS
Android OS 5 (Lollipop) – Android 9 (Pie)
iOS 10 – iOS 12
Windows Phone 8+, Windows 8RT+
Interneta pārlūks
Google Chrome (jaunākās 2 versijas)
Mozilla Firefox (jaunākās 2 versijas)
Interneta pieslēgums
Datoram: 1 Mbps vai labāks (broadband rekomendējams)
Mobilai ierīcei: 3G vai labāks (WiFi rekomendējams)
Programmatūra
GoToWebinar desktop app (lejupielādi piedāvāsim)
GoToWebinar mobile app (lejupielādi piedāvāsim)
JavaScript enabled
Aparatūra
2GB RAM (minimums), 4GB vai vairāk RAM (rekomendējams)
Microfons un skaļruņi (USB austiņas rekomendējamas)
Mobilās ierīces
iPhone 4S vai jaunāka
iPad 2 vai jaunāka

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “25.01.2023. e-seminārs: “Darba likuma normu piemērošana 2022. gada tiesu prakses atziņās. Situāciju skaidrojums””